Monster Abra A5 v18.1 anlık kitlenme

mustafaemird

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Kullanmış olduğum Abra A5 v18.1 laptopum anlık kilitlenme sorunu yaşıyorum. Herhangi bir iş yaparken saniyelik olarak kilitleniyor ve tekrar geri geliyor. Ekran gitmiyor herhangi bir mavi ekran vermiyor. Örnek olarak Discord'da konuşurken kilitlenme sonucu mikrofon gidiyor Discord'dan çıkıp tekrar girince sorun düzeliyor. Valorant vs oynarken oyun takılıyor 1-2 saniye ve geri geliyor RAM ekran kartı testini yaptım herhangi bir sorun çıkmadı. Isı değerleri 55 60 derece arası. Windows güncel Driver'ler güncel. 3. parti herhangi bir uygulama yok tüm programlar orijinal lisanslı.

ne zamandır oluyor ve ne sıklıkla? Eğer yeniyse anakartının sitesinden chipset sürücüsünü güncelleyebilirsin diğer sürücüleri de gözden geçir derim çünkü eğer windowstan sürücüler güncerl mi değil mi diye baktığında her zaman doğru bilgi sunmuyor

Ne zamandır oluyor ve ne sıklıkla? Eğer yeniyse anakartının sitesinden chipset sürücüsünü güncelleyebilirsin diğer sürücüleri de gözden geçir derim çünkü eğer Windows'tan sürücüler güncerl mi değil mi diye baktığında her zaman doğru bilgi sunmuyor.

2gündür ve mesela oyun 40 dk sürüyorsa 5-6 defa oluyor oyundayken.

Merhaba arkadaşlar. Kullanmış olduğum Abra A5 v18.1 laptopum anlık kilitlenme sorunu yaşıyorum. Herhangi bir iş yaparken saniyelik olarak kilitleniyor ve tekrar geri geliyor. Ekran gitmiyor herhangi bir mavi ekran vermiyor. Örnek olarak Discord'da konuşurken kilitlenme sonucu mikrofon gidiyor Discord'dan çıkıp tekrar girince sorun düzeliyor. Valorant vs oynarken oyun takılıyor 1-2 saniye ve geri geliyor RAM ekran kartı testini yaptım herhangi bir sorun çıkmadı. Isı değerleri 55 60 derece arası. Windows güncel Driver'ler güncel. 3. parti herhangi bir uygulama yok tüm programlar orijinal lisanslı.

İade etme şansınız varsa bence iade edin veya değişim isteyin ben aldım Monster pişman oldum bende de aynı sorun var ama benim cihaz T7 v20.3

Geri
Yukarı