Monster Abra A5 V18.1 nasıldır?

Donanım aynıysa nereden aldığınızın önemi yok satıcı aynı sonuçta. Kasası Tongfang çok sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum.
Buna da bakılabilir: Monster Abra A5 V18.2.3 i7-11800H 16 GB 500 GB SSD RTX3050TI 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
13k dan cok yukari cikamam ama zaten aradaki fark cok degil gibi?
Tonfang kasa alanabilir.
Bir sıkıntı çıkarmaz bence.
Benim alacagim abra a5 v18.1 tongfang kasa evet arayip sordum oyle dediler ayrica arkasinda 2 cizgi yok oradan da anlasiliyor.İnsAllah memnun urum hep

Donanım aynıysa nereden aldığınızın önemi yok satıcı aynı sonuçta. Kasası Tongfang çok sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum.
Buna da bakılabilir: Monster Abra A5 V18.2.3 i7-11800H 16 GB 500 GB SSD RTX3050TI 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
16gb ram ve 3050ti galiba aradaki fark.Rami sonradan 16gb a ekleme ile cikartabilirim.Sonucta servise gonderip yapiyorlar dimi? Bir de su sorum var dar bogaz olayi olmaz dimi? Bi yorumda gordum de merak ettim.
Donanımsal bir farklılık yoksa alabilirsiniz.
Donanimsaldan kastiniz ozellikleri ise yok hatta linki atayim. https://www.hepsiburada.com/monster...a=Monster+Notebook&url_src=and-product-detail

16gb ram ve 3050ti galiba aradaki fark.Rami sonradan 16gb a ekleme ile cikartabilirim.Sonucta servise gonderip yapiyorlar dimi? Bir de su sorum var dar bogaz olayi olmaz dimi? Bi yorumda gordum de merak ettim.
Hocam yanlış bilmiyorsam Monster markalı notebooklarda ömür boyu performans garantisi var ve bu doğrultuda üretiliyor zaten. Cihaz elinize ulaştığında veya kullanım süreniz boyunca bir macera aramazsanız hiçbir şekilde problem yaşamazsınız.

Bir de ben hem okul hayatimda bilgisayar muhendisligi okuyorum hem de oyun hayatimda kullanacagim.Her sekilde isimi gorur dimi?
Hocam yanlış bilmiyorsam Monster markalı notebooklarda ömür boyu performans garantisi var ve bu doğrultuda üretiliyor zaten. Cihaz elinize ulaştığında veya kullanım süreniz boyunca bir macera aramazsanız hiçbir şekilde problem yaşamazsınız.

bence monsterın kendi sitesinden alın bende bir monster tulpar kullanıcısıyım monster kendi sitesinden alımlarda yanında çanta da gönderiyor.Ayrıca böyle yüksek meblalı teknolojik aletleri hepsiburada içerisindeki farklı satıcılar arasından almaktansa monsterın kendi sitesinden almanız benim şahsi kanaatimdir.

Geri
Yukarı