Monster Abra A7 RGB kontrol uygulaması var mı?

Thrymx

Femtopat
Merhaba, Technopat'ta yeniyim.

Bende Monster Abra A7 v12.1 ürünü mevcut. Fakat şöyle bir durum var; bilgisayar ilk açılırken RGB klavyesi döngü şeklinde renk değişerek yanıyor ama açıldıktan sonra hatta program açıldıktan sonra bu özellik yok oluyor. Programında da böyle bir özellik yok maalesef. Bunun için RGB klavye kontrol uygulaması var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Merhaba, Technopat'ta yeniyim.

Bende Monster Abra A7 v12.1 ürünü mevcut. Fakat şöyle bir durum var; bilgisayar ilk açılırken RGB klavyesi döngü şeklinde renk değişerek yanıyor ama açıldıktan sonra hatta program açıldıktan sonra bu özellik yok oluyor. Programında da böyle bir özellik yok maalesef. Bunun için RGB klavye kontrol uygulaması var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
Konuyla alakası yok ama bende yakın zamanda monster notebook alacağım. Acaba aldığınıza pişman mısınız? Olumsuz yorumlar var sesi, servisi vs. Sizce alınabilir mi? Ne kadar süre kullanıyorsunuz?

Konuyla alakası yok ama bende yakın zamanda Monster notebook alacağım. Acaba aldığınıza pişman mısınız? Olumsuz yorumlar var sesi, servisi vs. Sizce alınabilir mi? Ne kadar süre kullanıyorsunuz?

Ben şahsen memnunum Monsterdan 4 aydır falan kullanıyorum daha henüz servis ihtiyacım olmadı ama ofiste bir abi kullanıyordu düşürdüğü için ekranı kırılmıştı servise gönderdi ve ücretsiz değiştirdiler.
Klavye üzerinde renk kontrol tuşu olması gerekiyor. FN ile çalışan, deneyin eğer işe yaramazsa buradan Control Center Programını indirin.

Evet renk ayarları için klavye üzerinden değişim yapabiliyorum ama demek istediğim o değil :) program açıldıktan sonra renkler döngü şeklinde kendiliğinden değişmiyor. Bu konuda Monster'a mail ilettim ve bu cihazda o özelliğin olmadığını söylediler. Cevabın için teşekkürler.
Çözüldü
Monster Destek Ekibinden bu cihazın öyle bir özelliği olmadığı söylendi

Yeni konular

Geri
Yukarı