Monster Abra A7 v12.1.5 17.3" modelinin panel sRGB oranı nedir?

Cihaz linkini de ekliyorum. Bu modelin sRGB oranını bir türlü bulamadım yardımcı olabilir misiniz? Clevo kasaya sahiptir.

44 veya77 falandır belki ama 100 ve üstü değil o kesin kesin öğrenmek için laptopu ele almak lazım

44 veya77 falandır belki ama 100 ve üstü değil o kesin kesin öğrenmek için laptopu ele almak lazım
Ele almak derken gözle bakmak mı yani hocam? şu an ki modeller (örneğin lenova) 100 de 100 SRGB karşılaştıma yapma adına öğrenmek istiyorum da. Ayrıca hocam 44 veya 77 olduğunu nasıl tahmin ettiniz merak ettim o zamanki modeller genelde bu oranlarda mıydı?

Ele almak derken gözle bakmak mı yani hocam? şu an ki modeller (örneğin lenova) 100 de 100 SRGB karşılaştıma yapma adına öğrenmek istiyorum da. Ayrıca hocam 44 veya 77 olduğunu nasıl tahmin ettiniz merak ettim o zamanki modeller genelde bu oranlarda mıydı?
Hayır gözle değil programı var programla panelin modelini öğreniyorsun ordan google yazıyorsun tüm özellikleri çıkıyor 77 44 şöyle düşünerek söyledim en kötü ihtimalle 40 falan oluyor en iyi ihtimalle 70 eğer 100 olsaydı emin olun monster bunu belirtirdi hatta 70 i bile belirtirler demek ki kötü bir değere sahip .

Hayır gözle değil programı var programla panelin modelini öğreniyorsun oradan Google yazıyorsun tüm özellikleri çıkıyor 77 44 şöyle düşünerek söyledim en kötü ihtimalle 40 falan oluyor en iyi ihtimalle 70 eğer 100 olsaydı emin olun Monster bunu belirtirdi hatta 70'i bile belirtirler demek ki kötü bir değere sahip.

Teşekkürler.
Panelinz 64 sRGB.
Sağolun hocam.

Geri
Yukarı