OpenCore Monster Abra A7 V12.1.5 End RandomSeed hatası

Ben nasıl kurabiliyorum o zaman 10. nesile?
Elbette bir şekilde muhtemelen kurulabilir ama zaten böyle bir sistem için Big Sur ve daha yüksek sürümler daha iyi olacaktır muhtemelen.
Konu amacından sapmaya başladı Big Sur indirmiştim USB belleğime yazdırdım. Herhangi bir değişiklik yapmam gerekli mi EFI klasörü gibi?
Hayır yapmanız gerek şey sadece "OC EFI" partisyonundan EFI - OC klasörüne gidip işlemciniz için uyumlu olan config dosyasını "config.plist" olarak adlandırın.

Konu amacından sapmaya başladı Big Sur indirmiştim USB belleğime yazdırdım. Herhangi bir değişiklik yapmam gerekli mi EFI klasörü gibi?

Yukarıda verdiğim EFI'yle değişirseniz iyi olur Comet Lake için o EFI.

Elbette bir şekilde muhtemelen kurulabilir ama zaten böyle bir sistem için Big Sur ve daha yüksek sürümler daha iyi olacaktır muhtemelen.

Hayır yapmanız gerek şey sadece "OC EFI" partisyonundan EFI - OC klasörüne gidip işlemciniz için uyumlu olan config dosyasını "config.plist" olarak adlandırın.
Dediğiniz şekilde yaptım boot ediyorum.
Bu kısımda sistem kapanıp tekrar açılıyor ve OpenCore disk seçme ekranı geliyor.
0309EF67-9CB1-48F1-875C-951395A30AF2.jpeg

Son düzenleme:
Dediğiniz şekilde yaptım boot ediyorum.
Bu kısımda sistem kapanıp tekrar açılıyor ve OpenCore disk seçme ekranı geliyor.
Eki Görüntüle 1233841
ACPI ile ilgili bir hata var muhtemelen. SSDT-PLUG, SSDT-EC-USBX, SSDT-PNLF, SSDT-GPI0, SSDT-AWAC ve SSDT-RHUB dosyalarının config dosyasında tanımlı olduğunu veya olmadığını "ProperTree" ile kontrol edin. Eğer bazıları eksik ise Getting started with ACPI | Getting Started With ACPI buradan indirin.

Hayır yapmanız gerek şey sadece "OC EFI" partisyonundan EFI - OC klasörüne gidip işlemciniz için uyumlu olan Config dosyasını "config.plist" olarak adlandırın.

Allah aşkına 10. nesil ile High Sierra kullanan var ekran kartı High Sierra destekliyor diye. İşlemci F serisi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Allah aşkına 10. nesil ile High Sierra kullanan var ekran kartı High Sierra destekliyor diye. İşlemci F serisi.
FakeCPU gibi şeyler ile muhtemelen kurulabilir. Birkaç kişi zaten başarılı olmuş ancak pek iyi bir yöntem değil. Nvidia Web Driver'a ihtiyaç var ise belki mantıklı olabilir.

Fakecpu gibi şeyler ile muhtemelen kurulabilir. Birkaç kişi zaten başarılı olmuş ancak pek iyi bir yöntem değil. NVIDIA web Driver'a ihtiyaç var ise belki mantıklı olabilir.

Bazı uygulamalar desteklemiyor 32 Bit onun için de Mojave kuranlar var. Yeni sürüm olunca cihazın perfomansı artmıyor daha çok özellik ve uygulamalar güncel oluyor.

Son düzenleme:
Bazı uygulamalar desteklemiyor 64 Bit onun için de Mojave kuranlar var. Yeni sürüm olunca cihazın perfomansı artmıyor özellik ve uygulamalar güncel oluyor.
Zaten burada ben bu kullanıcı yeni bir sürüm kurarsa performansı artacağından bahsetmiyorum. Mojave gibi sürümler böyle bir sistemde eğer 32 bit uygulamalar kullanılmayacaksa çok işe yaramayacak.

Geri
Yukarı