Monster Abra A7 v12.1 klavye geçiş modları yok

ErkanKemal

Hectopat
Merhaba Abra A7 v12.1 modelinde RGB geçiş modları yok, klavyem tek bölgeli ama tek bölgeliler içinde geçiş modları var. Arkadaşlar size ek bilgi vereyim. Monster, clevo marka kasa kullandığından uygulaması hep clevo markasının. Buna uygun clevo Control Center yazılımını çok aradım, bulamadım. Küçük bir ek bilgi daha; GameGaraj'da Clevo kasa kullanıyor, onların da uygulamasını denedim olmadı. Daha Olmadı 3. parti yazılımda önerebilir misiniz?
Bir öneriniz var mı ?
Arkadaşlar başka bir modelinde uygulaması olabilir

Son düzenleme:
Merhaba Abra A7 v12.1 modelinde RGB geçiş modları yok, klavyem tek bölgeli ama tek bölgeliler içinde geçiş modları var. Arkadaşlar size ek bilgi vereyim. Monster, clevo marka kasa kullandığından uygulaması hep clevo markasının. Buna uygun clevo Control Center yazılımını çok aradım, bulamadım. Küçük bir ek bilgi daha; GameGaraj'da clevo kasa kullanıyor, onların da uygulamasını denedim olmadı. Daha olmadı 3. parti yazılımda önerebilir misiniz?
Bir öneriniz var mı?
Arkadaşlar başka bir modelinde uygulaması olabilir.

Hocam Monster'in 2020 yılında sürülmüş tüm laptopları tongfang üretimi. Clevo değil yani. Tongfang için olan yazılımlara bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı