Monster Abra A7 V12 5.3 işlemcisi boşta 78 dereceyi görüyor

avenerpunk

Femtopat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar dostlar. Elimde Monster Abra A7 V12 5.3 modeli var alalı 12 gün oldu ya olmadı dün akşamdan itibaren 2 kez mavi ekran verdi. İlk önce minidump dosyasını aradım ama bulamadım kayıt etmemiş sanırım. Sonra bilgisayar boştayken işlemci ısım 78 dereceyi gördü. Normalde LoL gibi bir oyunda 140 FPS verirken 100e 110a düştü ve bir anlığına 56FPS gördü. Daha sonra ekteki sorunu fark ettim ayın 25'inden beri bu sorunu vermiş ancak o zamanlar mavi ekran olmadı.
Ne yapmam gerek? İade etmem mantıklı mıdır? Bilgisayar konusunda biraz cahilim. Windows 11 Pro yüklü.
Değerli vaktini ayırıp yardımcı olan/ olmayan herkes için çok teşekkür ederim.

1670103682039.png

1670103435349.png

Monster garanti ve servis konusunda üstüne olmayan bir marka. İade edebilirsiniz. Hangi siteden aldığımızı bilmiyorum iade etme şansınız yoksa garanti kapsamında monster gereğini yapacaktır.

Herkese iyi akşamlar dostlar. Elimde Monster Abra A7 V12 5.3 modeli var alalı 12 gün oldu ya olmadı dün akşamdan itibaren 2 kez mavi ekran verdi. İlk önce minidump dosyasını aradım ama bulamadım kayıt etmemiş sanırım. Sonra bilgisayar boştayken işlemci ısım 78 dereceyi gördü. Normalde LoL gibi bir oyunda 140 FPS verirken 100e 110a düştü ve bir anlığına 56FPS gördü. Daha sonra ekteki sorunu fark ettim ayın 25'inden beri bu sorunu vermiş ancak o zamanlar mavi ekran olmadı.
Ne yapmam gerek? İade etmem mantıklı mıdır? Bilgisayar konusunda biraz cahilim. Windows 11 Pro yüklü.
Değerli vaktini ayırıp yardımcı olan/ olmayan herkes için çok teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 1592510

Eki Görüntüle 1592506
Düşünmeden iade edin , kaçırdıysanız da monster teknik servise başvurun.

Geri
Yukarı