Monster Abra A7 V6.4.2 Alınır mı?

Daha fazla  
Merhaba abilerim. Abra A7 V6.4.2 almak istiyorum. Önümüzdeki hafta almış olacağım büyük ihtimalle. İki kuzenim de Monster'ın bilgisayarlarını kullanıyor ve performanslarından, teknik destek ekibinden çok memnun. Bu bilgisayarı alırken 16 GB RAM'li versiyonuna yükselterek almayı planlıyorum. İçim tamamen rahat olsun diye burada sormak istedim. Başka alabileceğim bu fiyatlarda bir bilgisayar var mı? Ya da Monster firmasıyla ilgili bir sorun yaşayan var mı? Size danışmak istedim. Teşekkür ederim ilginize, sağlıcakla kalın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten Windows 10 lisansına ve 240 GB SSD+1 TB HDD'ye gerek duyuyor musun? Gereksiz bence, sadece fiyatı yükseltiyor. Bu arada, laptopu aldıktan bir kaç ay sonra RAM eklemesi yapmanı öneririm. Bir arkadaşın Monster laptopu sorunlu çıkmış, mavi ekran hatası veriyormuş sürekli. Almadan önce uzun süre kullanırım diye ekletmeler de yapmış, sonra satmak zorunda kalınca zarara girmiş.

Ben 1 hafta önce A7 6.4 ürününü aldım ve çok memnunum.Kasa kalitesi sağlam denemez dikkatli kullanmak gerek darbelere karşı biraz hassas ışık sızmaları olabilir komple siyah ekranda aslında sorun diyemeyiz buna.Bunların dışında herhangi bir sorun yaşamadım.6.4 sürümünü almak daha mantıklı olur arada 600 lira civarı fark var ben 200 liraya hdd aldım 70 liraya windows 10 oem key aldım 250 lira ekliyor yoksa monster windows kurmaya kesinlike gerek yok zaten microsoft indirme linkini paylaşıyor kurmakda oldukça basit windowsu. Daha uygun fiyata denk geldi bu şekilde gerek duyduğum zaman 8 gb daha ekletmeyi düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı