Monster Abra aA V13.4 ekran Parlaklığı %100 olduğu halde ekran karanlık

Sizin adınıza sevindim peki herhangi bir ücret aldılar mı acaba?
Görmem geç oldu kusura bakmayın. Bildirim gelmemiş olabilir. Yine de yazayım. Sonradan gelecek olanlar da olabilir konuya.

Hayır almadılar. Cihazımın daha garantisi bitmemişti ve sorun kullanıcı hatası değildi. Garanti kapsamındaydı yani.

Son düzenleme:
Görmem geç oldu kusura bakmayın. Bildirim gelmemiş olabilir. Yine de yazayım. Sonradan gelecek olanlar da olabilir konuya.

Hayır almadılar. Cihazımın daha garantisi bitmemişti ve sorun kullanıcı hatası değildi. Garanti kapsamındaydı yani.
Hocam aynı sorun bende var dün oyun oynarken bir anda karardı ekran yanıp sönmeye başladı ve öyle karanlık kaldı hemen oyunu kapattım parlaklık %100 olmasına rağmen %0 gibiydi ve arttırmaya çalıştığımda ise sonuç aynı artar gibi oluyor titriyor sadece acaba benim sorunda seninki gibi mi? Servise göndersem mi diye düşünüyorum format atıcam şimdi olmazsa servis.

Hocam aynı sorun bende var dün oyun oynarken bir anda karardı ekran yanıp sönmeye başladı ve öyle karanlık kaldı hemen oyunu kapattım parlaklık %100 olmasına rağmen %0 gibiydi ve arttırmaya çalıştığımda ise sonuç aynı artar gibi oluyor titriyor sadece acaba benim sorunda seninki gibi mi? Servise göndersem mi diye düşünüyorum format atacağım şimdi olmazsa servis.
Yok ben de titreme yoktu. Parlaklığı 100'e alsam bile tepki vermiyordu. 0'dı. Götürdüm yaptılar hallettiler. Monitöre ışık veren ledler yanmış, zarar görmüştü. Siz de hemen götürün servise. Kendi halledebileceğiniz bir durum değil.

Hocam aynı sorun bende var dün oyun oynarken bir anda karardı ekran yanıp sönmeye başladı ve öyle karanlık kaldı hemen oyunu kapattım parlaklık %100 olmasına rağmen %0 gibiydi ve arttırmaya çalıştığımda ise sonuç aynı artar gibi oluyor titriyor sadece acaba benim sorunda seninki gibi mi? Servise göndersem mi diye düşünüyorum format atacağım şimdi olmazsa servis.

Hocam o sorun 5 gün önce başıma geldi. Laptopu garantiye verdim. Güncel BIOS yüklemişler (benim BIOS günceldi ama yeni sürüm çıkmış galiba).şu an kargoda bugün veya pazartesi elime ulaşınca mesajı düzenlerin. Formatla vs uğraşma hepsini denedim ama düzelmemişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı