Monster Abra Sound Blaster cinema 6 kurulmuyor

Yildiztozu

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Monster Abra A7 v12.1.5 laptop sahibiyim. Laptop Sound Blaster cinema 6 destekliyor fakat uygulamayı kuramıyorum. Monster flasindaki sürücüleri kurdum uygulama gözükmüyor. Microsoft mağazasına gelmesi gerekiyormuş baktım orada da yok neden yukleyemedigimi bilen varsa yardım edin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu yapınca olması lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası ms Store'da o ekranda kitaplıgımda Sound Blaster yok. Ve oyle mal gibi kaldım yüklencek bir şey yok. Skype vs var amaa Sound Blaster yok.

Açıkçası ms Store da o ekranda kitaplıgımda Sound Blaster yok. Ve oyle mal gibi kaldım yüklencek bir şey yok. Skype vs var amaa Sound Blaster yok.

Dostum önce eski dosyaları temizlediğine emin ol. Sonra Monster'ın sana verdiği flashbellekten ya da kendi sayfasından bilgisayar modeline uygun sürücüyü indir kur. Daha sonra Microsoft Store oturumunu kapat ve kitaplığına git orada çıkması gerekiyor.

Dostum eski dosyaları temizlememi önermissin bunu nasıl yapacağım? Intel diye C program files da driver asistant adına her şeyi sildim. Sanırım Realtek ses driverinı silmem gerekiyor bence ama hani tırsıyorum da bir tane dandik Blaster kuracağım diye. Sonra ses calmayacak sonra uğraşacağım tekrar. Intel driver Support asistantı da kurmuyor PC. Daha da yeni formatlı anlamıyorum. Benim ses driverimın kodu ne bilmediğimden güncel surucuyu manuel bulmam da zor. Oto driver bulucu programlara da güvenmiyorum. Hepsi farklı buluyor. Windows 11 değil Windows 10 kuracağım ben su anda ona buldum sucu.

Bu arada bende Blaster zaten vardı. Ama sıfır etkisi vardı. Ayarları değiştiriyorum ama ses aynı. Bende sildim sonra kurayım dedim hani. Olan bu. Kuruyor ama uygulamalarda yok uygulama. PC'nin sesini arttırsın diye idi amacım.

Başlaca eski dosyaları temizlemek için yapman gereken.
Arama kısmına çalıştır yazıp çalıştır ı aç.
İlk olarak "prefetch" yaz hepsini sil silinemeyenler kalsın.
"Temp" yaz ne varsa sil silinemeyen kalsın.
"%Temp%" yaz ne varsa sil silinemeyen kalsın.

Daha sonra "bu bilgisayar" ı aç.
"Yerel disk (C: )" yazana sağ tık yapıp "özellikler" e tıkla.
"Genel" kısmında "diski temizle" seçeneğini göreceksin ona tıkla ve karşıdan yüklenenler hariç ne varsa tikle ve temizle de.
Ondan sonra.
Bu sayfaya gir bilgisayarın modeli ne ise onu bul ve Sound Blaster'ı indir.
Kurduktan sonra Microsoft Store'a girip oturumunu kapat ve sağ altta olan kitaplığa gir orada karşına çıkacaktır.

Ben bana gelen sorunu böyle çözdüm.

dostum teşekkürler. ilgilenmişssin. deneyeceğim akşam. ben m store a oturum acıkken girmiştim bu arada. acıkcası işe yararmı bilmiyorum akşam göreceğiz bakalım.
dostum teşekkürler. ilgilenmişssin. deneyeceğim akşam. ben m store a oturum acıkken girmiştim bu arada. acıkcası işe yararmı bilmiyorum akşam göreceğiz bakalım.
Başlaca eski dosyaları temizlemek için yapman gereken.
Arama kısmına çalıştır yazıp çalıştır ı aç.
İlk olarak "prefetch" yaz hepsini sil silinemeyenler kalsın.
"Temp" yaz ne varsa sil silinemeyen kalsın.
"%Temp%" yaz ne varsa sil silinemeyen kalsın.

Daha sonra "bu bilgisayar" ı aç.
"Yerel disk (C: )" yazana sağ tık yapıp "özellikler" e tıkla.
"Genel" kısmında "diski temizle" seçeneğini göreceksin ona tıkla ve karşıdan yüklenenler hariç ne varsa tikle ve temizle de.
Ondan sonra.
Bu sayfaya gir bilgisayarın modeli ne ise onu bul ve Sound Blaster'ı indir.
Kurduktan sonra Microsoft Store'a girip oturumunu kapat ve sağ altta olan kitaplığa gir orada karşına çıkacaktır.

Ben bana gelen sorunu böyle çözdüm.
dostum kurdum. nasıl biliyormusun hesabımdan çıktım. ya bu bana çok saçma geldi. hesabımdan çıkınca görüntülendi aç dedim açıldı. ama bu sefer şu var. hiç bir değişiklik yapmıyor program. bir şarkı çalıyor oynuyorum değerlerle ama sıfır etki

Son düzenleme:
Dostum teşekkürler. İlgilenmişssin. Deneyeceğim akşam. Ben m Store'a oturum acıkken girmiştim bu arada. Açıkçası işe yararmı bilmiyorum akşam göreceğiz bakalım.
Dostum teşekkürler. İlgilenmişssin. Deneyeceğim akşam. Ben m Store'a oturum acıkken girmiştim bu arada. Açıkçası işe yararmı bilmiyorum akşam göreceğiz bakalım.

Dostum kurdum. Nasıl biliyor musun hesabımdan çıktım. Ya bu bana çok saçma geldi. Hesabımdan çıkınca görüntülendi aç dedim açıldı. Ama bu sefer şu var. Hiçbir değişiklik yapmıyor program. Bir şarkı çalıyor oynuyorum değerlerle ama sıfır etki.

Ses arttırıcı program indir madem ayrı post aç bence o konuda bilgim yok.

Geri
Yukarı