Monster Abra v13.4 ekran parlaklığı artırılmıyor

hewalyum

Hectopat
Yer
Diyarbakır
Daha fazla  
(Abra A5 v13.4) oyun oynarken ekran parlaklığı bir anda düştü ve ekran görüntüsü titreme yapmaya başladı, sonrasında bilgisayarı kapayıp açtım titreme durdu ama parlaklık hiçbir şekilde açılmıyor, driver Update'lerini denedim fakat sonuç aynı. Erkan parlaklığı 0'dan maksimum 20'ye çıkıyor daha üstüne çekmeye çalışınca yine sıfıra düşüyor. Sorunun kaynağı nedir? Nasıl durduk yere böyle bir şey olabilir ki?

Son düzenleyen: Moderatör:
(Abra A5 v13.4) oyun oynarken ekran parlaklığı bir anda düştü ve ekran görüntüsü titreme yapmaya başladı, sonrasında bilgisayarı kapayıp açtım titreme durdu ama parlaklık hiçbir şekilde açılmıyor, driver Update'lerini denedim fakat sonuç aynı. Erkan parlaklığı 0'dan maksimum 20'ye çıkıyor daha üstüne çekmeye çalışınca yine sıfıra düşüyor. Sorunun kaynağı nedir? Nasıl durduk yere böyle bir şey olabilir ki?

Cihazınız da Windows görüntü ve parlaklık ayarını Intel GPU yönetiyor. Aşağıda ki programı indirip güncelleştirme denetlemesi yapmayı deneyin.

Onu kullandım birçok yolda denedim ama olmadı fakat kafamı karıştıran şey donanımsal olsa hiç tepki vermezdi ama veriyor. Teşekkürler

Servise git ama belli ki söz konusu monster ise dehleyecekler sizi

ömür boyu bakım için götürdüm ve anakartı temizlerken bir hasar verirlerse müşteriye ödeteceklerini belirttiler bende vazgeçtim.
bakalım ama ben donanımsal olduğunu düşünmüyorum nedense.

Onu kullandım birçok yolda denedim ama olmadı fakat kafamı karıştıran şey donanımsal olsa hiç tepki vermezdi ama veriyor. Teşekkürler

bakalım ama ben donanımsal olduğunu düşünmüyorum nedense.
Ben ömür boyu temizlik için gitmiştim. Temizlik esnasında anakarta gelecek zararları müşterinin karşılayacağını belirttiler ve vazgeçtim.

Gittim sattım monster tulpar'ı ve Acer Nitro 5 AN515-45 aldım aşırı memnunum. Monster ve Casper almayın artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı