Monster Abra V16.5.1 neden alınmaz?

yucewalden

Hectopat
Makaleler
1
Bu konuyu ben anlatamıyorum bir de sizden dinlemek istiyorum mantıklı ve anlaşılır bir şekilde aşağıya yazın neden alınmaz?

Kasa kalitesi eskisi kadar iyi değil. Soğutma sisteminin de yetersiz olduğunu kullanan arkadaşlardan zaman zaman duyuyorum.

1-) Kasa kalitesi kötü.
2-) Isınıyor.
3-) Anakartın yanması gibi sorunlar gördüm.
4-) Bazı kullanıcıların kasasında durduk yere çatlak gibi bir şey oluşmuş.
Şu konuyu da okuyun lütfen:

Menteşeler sorunlu. Ciddi manada sorun yaşayan çok insan var, kronik denilebilir. Kasa kalitesi düşük, zaten Clevo'nun ucuz kasalarından. Paneller kalitesiz. Soğutma yetersiz. Anakartlar da cabası, anakartı değişmeyen piyango çıkmış insan gibi.

Aynı konuyu 9 civarı açmışsınız ama yine de açıklayayım. Öncelikle Monster alınmaz diye bir şey yok fakat daha iyisi o paralara alınabilir. Isınma veya ekran açılmama gibi sıkıntılar yaşayanlar var. Hiç kullanmadım fakat kullananlar bunları söylüyor. Az çok tecrübem var ve bunlara dayanarak Lenovo-ASUS hatta HP Omen bile alınabilir. Eğer Monster alacak kadar param varsa almam. En azından 500 TL fazla verip daha iyisi bulunur zor değil fakat şu an alınmaz PC. Çünkü gerçekten tüm cihazlarda artış var. Korona bitinceye kadar değişmezse bitince değişir bu durumlar diye düşünüyorum. Tabi mining ile de alakası var epeyce.

Yeni konular

Geri
Yukarı