Çözüldü Monster Abra v16.6 ekranı siyah olup geri geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EmirTasx

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Monster Abra v16.6 kullanıyorum. YouTube'da video falan izlerken dünki güncellemeden sonra anlık bir göz kırpması hızında siyahlık gelip gidiyor. Normal sekmeler de bu söz konusu değil. Bunun nedeni nedir?

Çözüm
Evet büyük ihtimal sorun PC de değil Google da olabilir bende bir kere oldu bir daha olmadı şimdi kontrol et Google'dan eğer olursa bildir çaresine bakalım.

Bu konuyu okuman yardımcı olacaktır.
Yazdığı gibi donanım hızlandırıcıyı kapatman büyük ihtimalle yeterli olacak.
Bende de olmuştu büyük ihtimal videodan kaynaklanıyor neden derseniz tam ekrandan çıkıp normal baktığım zaman sadece video ekranında oluyordu.

Bende de olmuştu büyük ihtimal videodan kaynaklanıyor neden derseniz tam ekrandan çıkıp normal baktığım zaman sadece video ekranında oluyordu.

Ben de Monster kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücüleriniz güncel mi acaba?

Güncelliğini nereden kontrol edebilirim? Driver Booster kullanıyordum arkadaş kötü olduğunu söyledi.

Bende Monster kullanıyorum.

Hocam kontrol ettim sadece YouTube değil video oynatırken oluyor film sitesinde de durum aynı.

Evet büyük ihtimal sorun PC de değil Google da olabilir bende bir kere oldu bir daha olmadı şimdi kontrol et Google'dan eğer olursa bildir çaresine bakalım.

Çözüm

Evet hocam Microsoft Edge kullanıyordum ayarlar üzerinden kapattım düzeldi. Çok teşekkür ederim ilginize.

Geri
Yukarı