Monster Abra v17.1 kötü bir cihaz mı?

Mustafaulutaş

Decapat
Daha fazla  
(Uzattım KB ama ağlamak üzereyim) arkadaşlar gerçekten bilerek mi yapıyorlar bilmiyorum. Birkaç ay önce laptop alacaktım ASUS'un TUF Gaming şu 1 TB SSD olan GTX 1650 ve 10300H biraz araştırayım dedim herkes yok ASUS diye bakmayın çok ısınıyor bir şey beklemeyin malzeme kalitesi kötü bilmem hava menfezleri küçük bilmem ne dediler neyse vazgeçtim. Şu an da artık piyasada bilgisayar kalmayacak öğrenciyim yazılım okuyorum almam gerekti Monster Abra v17.1 sipariş ettim (11400h RTX 3050 500 GB SSD 8 GB RAM olan). Bir de bir internete yazayım bir Allah'ın kulu iyidir dememiş. Ne yapacağım ben biri Allah için bana onlar abartıyor gerçek değil diyebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
(Uzattım KB ama ağlamak üzereyim) arkadaşlar gerçekten bilerek mi yapıyorlar bilmiyorum. Birkaç ay önce laptop alacaktım ASUS'un TUF Gaming şu 1 TB SSD olan GTX 1650 ve 10300H biraz araştırayım dedim herkes yok ASUS diye bakmayın çok ısınıyor bir şey beklemeyin malzeme kalitesi kötü bilmem hava menfezleri küçük bilmem ne dediler neyse vazgeçtim. Şu an da artık piyasada bilgisayar kalmayacak öğrenciyim yazılım okuyorum almam gerekti Monster Abra v17.1 sipariş ettim (11400h RTX 3050 500 GB SSD 8 GB RAM olan). Bir de bir internete yazayım bir Allah'ın kulu iyidir dememiş. Ne yapacağım ben biri Allah için bana onlar abartıyor gerçek değil diyebilir mi?

RAM 16 olsa güzel olurdu ama yeter sizin için.

Teknoloji birazcık şans işidir. Belki size iyisi denk gelebilir. Biraz kullanın baktınız sorun çıkarıyor iade edersiniz.

Reis gelir denersin beğenmezsen gönderirsin yazılım açısından sıkıntı çıkarmaz oyun açısından da 1650-3050 yani neden üzülüyorsun takma onları.

Clevo kasa ise sıkıntı, ancak Tongfang ise sıkıntı yok kullanabilirsiniz.

Ürünlerin malzeme kalitesinin alt seviye olduğu gerçek. Ama Sosyal'de hatta TR geneli forumlarda sakız çiğner gibi klavye alışkanlığı çok fazla var. Birazdan bu konuya kırk tane adam atlar, "İade edin! Elinizde patlar! En fazla birkaç ay kullanırsınız!" gibi cümleler yazar. Birçoğu kullanmamıştır sorsan.

Ama Monster ürünlerinin, bilhassa Abra modellerinin daha ucuz parçalar içerdiği, daha düşük kalite kontrolden geçtiği doğrudur.

Şu Klağavğhohoho (Clevo) kasasından üretilmiş laptoplardan almayın. Clevo neymiş ya, bilgisayarı bir indirsen menteşeleri tak diye kırılan bir malzeme o.

Aynı bilgisayar bir arkadaşımda var hiç memnun değil. Valorantta falan 100 fps i geçmiyor 144hz ekranı olmasına rağmen ne yaptıysa olmadı servise gönderecek. Bilgisayarsız kaldı.

Ürünlerin malzeme kalitesinin alt seviye olduğu gerçek. Ama Sosyal'de hatta TR geneli forumlarda sakız çiğner gibi klavye alışkanlığı çok fazla var. Birazdan bu konuya kırk tane adam atlar, "İade edin! Elinizde patlar! En fazla birkaç ay kullanırsınız!" gibi cümleler yazar. Birçoğu kullanmamıştır sorsan.

Ama Monster ürünlerinin, bilhassa Abra modellerinin daha ucuz parçalar içerdiği, daha düşük kalite kontrolden geçtiği doğrudur.
Knk biraz düşmanlık var gibi ama hepsine saygı duyduğum için üzülüyorum ben de.bir ton para veriyoruz sonra böyle söyleniyor ben de şaşırdım kaldım yine de şu serptin sağol 😂
Clevo kasa hocam keşke almasaydınız. İptal edebiliyorsanız edin.
Knk clevo tam olarak ne oluyor bilmiyorum.iade kısmı sıkıntı kredi kartı olunca limit daha sonradan düşüyor. Birde aile ikna etme kısmı var acil lzm knk artık şansımı denicem inşallah bı sıkıntı çıkmaz sağol yine de

Yeni konular

Geri
Yukarı