Monster Abra vs Lenovo Ideapad Gaming 3

yucewalden

Hectopat
Makaleler
1
Bu konu hakkında artık çok sıkıldım benim tercihim Lenovo Gaming 3 ama abilerim sürekli Monster Abra al diyor. Yok işte servisi şöyle ömür boyu bakım garantisi vesaire var ama ortada bir malzeme kalitesi var mı derseniz hayır yok. Lenovo ise daha kaliteli değil mi? Lenovo'yu da şu yüzden kötülüyorlar teknik servisi kötüymüş kullanıcı hatası derlermiş falan ben artık çok sıkıldım bu konuda ben hangisini tercih etmeliyim?

Bu konu hakkında artık çok sıkıldım benim tercihim Lenovo Gaming 3 ama abilerim sürekli Monster Abra al diyor. Yok işte servisi şöyle ömür boyu bakım garantisi vesaire var ama ortada bir malzeme kalitesi var mı derseniz hayır yok. Lenovo ise daha kaliteli değil mi? Lenovo'yu da şu yüzden kötülüyorlar teknik servisi kötüymüş kullanıcı hatası derler miş falan ben artık çok sıkıldım bu konuda ben hangisini tercih etmeliyim?

Lenovo alırsan teknik servis ile işin olmaz. O yüzden servisin kalitesini düşünmene gerek yok.

Şu ikisi hocam.
Monster Abra; Abra A5 V16.6.6 15.6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook
Lenovo;
Bütçe 8000-8700
Çok oyun kuracak mısınız hocam? Ona göre sadece 512 GB SSD modeli de var.
Çok oyun kuracak mısınız hocam? Ona göre sadece 512 GB SSD modeli de var.
https://www.trendyol.com/lenovo/ip-.../yorumlar?boutiqueId=563365&merchantId=106934 Bunu alın 16GB RAM'lisi. Abra'dan uzak durun.

Geri
Yukarı