Monster Alınır mı?

Aéda

Decapat
Daha fazla  
Laptop almayı düşünüyorum ve Monster ucuz fiyata rakiplerine göre daha iyi bir donanım sunuyor ancak internette sikayetten geçilmiyor. Ben alacağım laptopu 6 sene kullanmak istiyorum ve oyunlarda Ultra grafik takıntım yok. Max. Medium da oynamayı düşünüyorum.
(Masaüstü al daha iyi demeyin lütfen masaustününün daha iyi olduğunu biliyorum ancak şu an laptop ihtiyacım var.)
Şimdiden tesekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop almayı düşünüyorum ve Monster ucuz fiyata rakiplerine göre daha iyi bir donanım sunuyor ancak internette sikayetten geçilmiyor. Ben alacağım laptopu 6 sene kullanmak istiyorum ve oyunlarda Ultra grafik takıntım yok. Max. Medium da oynamayı düşünüyorum.
(Masaüstü al daha iyi demeyin lütfen masaustününün daha iyi olduğunu biliyorum ancak şu an laptop ihtiyacım var.)
Şimdiden tesekkür ederim.
Valla Gist'te msi laptoplarında oyun oynamıştım canavar gibilerdi akıcılık falan cidden çok iyiydi oyunlarda. Bu arada oynadığım oyunda The Outer Worlds'tü bu arada. Msi'lara bak derim.

Hocam modelleri inceleyin derim excalibur var HP omen var kesenize göre bir model alabilirsiniz masaüstü olsa iş daha kolaydı.

Alınır hocam kesinlikle Monster evet şikayetlerden geçilmiyor ama şunu bilin ki diğer firmaların şikayetlerinin memnuniyet oranını Monster'la oranladığınızda Monster'ın teknik servisinden dolayı önde olduğunu söyleyebiliriz. Ancak siz yinede içimde bir şüphe var derseniz kesinlikle sizlere HP Omen serisine bakmanızı öneririm, Monster'a karşı iddialı fiyat ve bileşenleri söz konusu. Ben bir bilgisayar alacak olsam(Eylülde İnşallah :) ) HP Omen veya Monster alırdım.

Monster da aynı donanim 7k iken msi da 8k
piyasaya gore daha ucuz değil mi ?
Şunu söyleyebilirim Monster'ın Kadıköyde şubesi var. Cidden teknik arıza veya sıkıntın olursa ileride, bu konuda ilgililer arkadaşın laptop Monster oraya götürüyordu. Malum Türkiye'de yaşıyoruz bu sebeble işin arka tarafınıda dikkate almak lazım. Demek istediğim dost zor günde belli olur derler. Müşteri hizmetleri, teknik destek, sen sıkıntı yaşadığında kolaylıkla sana çözüm bulabilecek bir frimanın ürününü almaya çalışmanında önemli olabileceğini düşünüyorum. Msi laptoplarıda cidden ayrı bir güzel ama bütçe olsa onu alırdım. :D

3 sene Monster Abra A7 V1.2 kullandım, hiç sorun yaşamadım. 6ay-1 senede 1 kez götürdüm termal macun yenilediler. Bunun dışında bir skıntı yaşamadım. Alınmaz diyenleri anlamıyorum, gaming laptoptan masaüstü pc performansı zaten beklenmez bana kalırsa. Pahalıdır ucuzdur ayrı ancak beklentinize göre ki medium ayarlar yazmışsınız, bence tercih edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı