Monster Aryond A27 v1.1 monitör alınır mı?

Ben dün sipariş ettim yarın gelecek inşallah.Ama sana tek birşey söyleyebilirmki 27'' 240 hz ve 1ms va panel bir monitör 2200 tl fiyatıyla alınmazda ne yapılır.Tek sorunu ghostin olması o da Va panel olan tüm monitörlerde mevcut.Eğerki cs go oynuyorsan ve ortalama 50 cm den monitöre bakıyorsan gayet güzel bir oyun keyfi sunar.Fakat bazıları monitörün dibine girip oynar onlar için monitör 1080p çözünürlükte oluğu için pikseller sayılabilir hale geliyor.Monitörün dibine girip oynamayacaksan kesinlikle al derim.Yarın gelince biraz monitörü test eder tekrardan sana alınıp alınmayacağı fikrini daha net söyleyebilirim.

Ben dün sipariş ettim yarın gelecek inşallah.Ama sana tek birşey söyleyebilirmki 27'' 240 hz ve 1ms va panel bir monitör 2200 tl fiyatıyla alınmazda ne yapılır.Tek sorunu ghostin olması o da Va panel olan tüm monitörlerde mevcut.Eğerki cs go oynuyorsan ve ortalama 50 cm den monitöre bakıyorsan gayet güzel bir oyun keyfi sunar.Fakat bazıları monitörün dibine girip oynar onlar için monitör 1080p çözünürlükte oluğu için pikseller sayılabilir hale geliyor.Monitörün dibine girip oynamayacaksan kesinlikle al derim.Yarın gelince biraz monitörü test eder tekrardan sana alınıp alınmayacağı fikrini daha net söyleyebilirim.
ASUS VG248QG Gaming Monitör Full HD, 24",165Hz, G-SYNC Uyumlu, Adaptive-Sync: Amazon.com.tr
Bunu almayı düşündüm ama.

Bilgisayarının parçalarını öğrenebilirmiyim.Eğerki cs go da 240 hz üstü fps alamıyorsan çok bir anlamı yok Monster ın ha diyorsan bilgisayarım iyi alırım Monsteri tavsiye ederim.Ama Attığın monitörde uygun ve güzel karar sana kalmış ben gene yarın monitör gelince kurarım ghosting varmı yokmu sana söylerim zaten varsa ghostin vs. ben iade edicem hemen.

Hocam gayet basit alınmaz diyorum Monster markasını sevmiyorum ve ona vereceğiniz paraya gidip taş gibi bir AOC monitör alırsınız.
Kardeş burada senin neyi sevip sevmediğini kimse umursamıyor.Arkadaş insanca alınırmı diye sormuş.Ben sevmiyorum alınmaz diye bir yorum yok.Neden alınmayacağını eksisi nedir aoc monitöre göre malzeme kalitesimi sıkıntılarımı bunları söylemelisinki arkadaşa yardımcı olasın.

ve ek olarak AOC monitöre taş diyorsunuz fakat ölü pixele sayı veriyor o verdikleri sayı altında ölü piksel varsa geri iade veya değişim talep edemiyorsun.Monsterda 1 tane bile ölü pixel olsun ghosting olsun veya sevmediysen direkt 15 gün içerisinde geri iade alıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı