Monster Aryond A27 V1.1 Trendyol'da stokta

MacaBeyi

Kilopat
Daha fazla  
An itibari ile almış bulunmaktayım dostlar.
Stokta yok diye alamayanlar varsa kaçırmasın şu an Trendyol'da var, umarım daha iyileri sizlerin olur.

Not: Sadece 120 Hz yazmasına anlam veremedim, umarım bir sorun yoktur. Alırken baktım özellikler her şey aynıydı, bilen biri varsa aydınlatırsa çok sevinirim.

Kampanyada sadece HDMI kablo gönderiyorlarsa... Belki bu nedenle 120 hz yazmış olabilirler.
Unutmadan... Piyasada full stok satılmayan ürünün bu şekilde 5-10 adet kampanyalı fiyat ile satılanlarının iadeler olduğunu söylemeye gerek kalmaması lazım sanırım :)

Monster'ın kendi sitesinde olmayan ürünün Trendyol mağazasında satılıyor olması garip geldi bana. Yine Monster Notebook tarafından gönderiliyor evet ama umarım iade edilmiş, sorunlu monitörler gönderilmez tarafınıza.

Kampanyada sadece HDMI kablo gönderiyorlarsa... Belki bu nedenle 120 hz yazmış olabilirler.
Unutmadan... Piyasada full stok satılmayan ürünün bu şekilde 5-10 adet kampanyalı fiyat ile satılanlarının iadeler olduğunu söylemeye gerek kalmaması lazım sanırım :)
Hocam hepsi ayıplı ürün mü yani bu satılanların?

Hocam hepsi ayıplı ürün mü yani bu satılanların?

Soruya ancak firma çalışanları doğru yanıt verebilir. Kişisel olarak %100 ayıplı ürün diyemem, haddimi aşar. Lakin yorum yapabiliriz, benim düşüncem iade ürün olma ihtimalinin yüksek olduğudur. Şahsen ben 1 tane iade ettim :) Noldu bu ürün? Kontrol edilip sorunu yoksa yeniden satışa sunulacaktır.

Soruya ancak firma çalışanları doğru yanıt verebilir. Kişisel olarak %100 ayıplı ürün diyemem, haddimi aşar. Lakin yorum yapabiliriz, benim düşüncem iade ürün olma ihtimalinin yüksek olduğudur. Şahsen ben 1 tane iade ettim :) Noldu bu ürün? Kontrol edilip sorunu yoksa yeniden satışa sunulacaktır.
Sizin ürünün sorunu neydi?

Geri
Yukarı