Monster Aryond A32 v1.1 165 Hz'de ghosting sorunu var mı?

AcarYakup87

Kilopat
Daha fazla  
Monster Aryond A32 v1.1 165 Hz. Bu üründe uzun incelemede ghosting problemi şikayet edilmektedir. Buna rağmen alınır mı? Fiyat bakımından uygun geldi, ev kullanıcısı için yeterli gibi gozükmektedir. Kronik sorun mu ghosting sıkıntısı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster Aryond A32 v1.1 165 Hz. Bu üründe uzun incelemede ghosting problemi şikayet edilmektedir. Buna rağmen alınır mı? Fiyat bakımından uygun geldi, ev kullanıcısı için yeterli gibi gozükmektedir. Kronik sorun mu ghosting sıkıntısı?

Bu konuyu incelerseniz anlarsınız.

Bende Monster kulanıcısıyım ghosting olmadı ölü pikselde olmadı sipariş verirken sipariş notu diye bir hakkınız var oraya ghosting ve ölü piksel kontrollerinin yapılmasını rica ediyorum tarzı bir yazı yazarsanız problem olacağını sanmıyorum.

Rampage RM-Q27 ve LG 32GN600-B bu modelller aklımda gecmekte olmazsa butce artırıp bunlardan birini almak hangisi memun eder ....
Bende Monster kulanıcısıyım ghosting olmadı ölü pikselde olmadı sipariş verirken sipariş notu diye bir hakkınız var oraya ghosting ve ölü piksel kontrollerinin yapılmasını rica ediyorum tarzı bir yazı yazarsanız problem olacağını sanmıyorum.
En mantıklısı Satış Mağzasından gidip test edip almak

Rampage RM-Q27 ve LG 32GN600-B bu modelller aklımda gecmekte olmazsa bütçe artırıp bunlardan birini almak hangisi memun eder...

En mantıklısı satış mağzasından gidip test edip almak.

Hocam teknik özellikleri neredeyse aynı hissetmezsiniz ama LG sonuçta daha köklü bir firma ve ekran konusunda başarılı az bir parada değil vereceğiniz para size kalmış.

Geri
Yukarı