Monster bakım hizmeti

plx22

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bu konuyu Monster ürününü bakım hizmetine kargo ile gönderecek kişiler içindir.
Öncelikle Monster YouTube kanalındaki videosunu referans alıyorum.
Ürünümü perşembe günü kargoya verdim. Cuma günü ellerine geçtiğine dair SMS aldım. Bakımların YouTube videosunda belirtildiği üzere ellerine ulaştıktan sonra 2 gün (iş günü demiyor) içerisinde geri göndereceklerini belirtiyorlar.
Bugün 5.gün salı. Aradığımda ürünün sıraya alındığını belirtiyorlardı. Arayıp ürünümü bugün geri göndermelerini istedim ama iş yoğunluğundan dolayı kargoya bile verip veremeyecekleri hakkında süre veremediler. Kargo ile ürün gönderecekler mümkünse elden teslim etsin 2 saat sonra alsın derim.

Son düzenleme:
Ücretli parça değişimi istemiştim geçen yıl. Kendim teslim etmiştim. 1 hafta ellerinde tuttular. Hiç bozma, dikkatli kullan. Parça değişimi yapacağın zamanda kendin yap. Parçaların üzerinde seri numaralar yazıyor. İnternetten arattığın zaman bulabilirsin. Monsterden laptop alınır ama hizmet alınmaz. Monster'de Clevo'dan satın alıyor zaten. Bir şey ürettikleri yok.

Ayrıca 1 hafta sonra işleri bitmedi. Ben test sürecine sokmadan aldım, parça değişimi yapıldığı gibi. Sonra ses kablosundan kaynaklı küçük bir ses sorunu yaşadım ama kablo sıkışmıştı sadece. Kurtarınca düzeldi.

Adamlar zaten söylemişler yoğun olduklarını. Burada absürt bir durum göremiyorum ben.
Yoğun olması ya da pandemi süreci müşteri olarak beni ilgilendirmez ki. O zaman 1 hafta desinler, 2 gün demesinler biz de planımızı ona göre yaparız değil mi ?

Kargonun ulaştığı ilk gün sonrasındaki iki günü bakım günü saysak, ertesi gün kargoya verilse ve bir sonraki gün de ürün bize gelmiş olsa ki bu kargo şirketleri dahil herşeyin olabilecek en hızlı olmuş hali demek, totalde 5 günü buluyor. Yoğunluk sebebiyle 2-3 gün gecikse yine iyi bence. Diğer markaların neredeyse hepsi 20 iş günü diyor ve 1 ayı buluyor totalde bu süreç. İnsanın sorun olsa dahi gönderesi gelmiyor.

Geri
Yukarı