Monster bilgisayar oyunlarda kasıyor

Temizliğini yaptırdın mı?

Yaptırdım.
Daha iyi yardımcı olabilmemiz için cihazın bütün özelliklerini yazmanız lazım.

Ekran kartı: GTX 1050 Ti, RAM: 16 GB işlemci: Intel i5 9.nesil Monster modeli: Abra v15.3
Termal macun yenile ve temizlik yap.
Yaptım.
Monster'ın milyon tane laptopu var. Hangisi sizin laptopunuz?

Abra A5 v15.3

Son düzenleme:
Yaptırdım.

Ekran kartı: GTX 1050 Ti, RAM: 16 GB işlemci: Intel i5 9.nesil Monster modeli: Abra v15.3

Yaptım.

Abra A5 v15.3
Hocam 1050 TI artık pek de iyi bir kart değil, yavaş yavaş güncellemelerle falan filan ömrünü doldurtuyorlar. Ondan kaynaklı olabilir.

Hocam 1050 TI artık pek de iyi bir kart değil, yavaş yavaş güncellemelerle falan filan ömrünü doldurtuyorlar. Ondan kaynaklı olabilir.
Olabilir ama bu kadar da düşük performans olamaz bence çünkü orta ayarlarda oynasam bile kasma olabiliyor
Hocam 1050 Ti artık pek de iyi bir kart değil, yavaş yavaş güncellemelerle falan falan ömrünü doldurtuyorlar. Ondan kaynaklı olabilir.

Tamam eski ama Bannerlord'un en düşük ekran kartı GTX 660 orta-yüksek ayarlarda oynatması gerekiyor.

Son düzenleme:
Olabilir ama bu kadar da düşük performans olamaz bence çünkü orta ayarlarda oynasam bile kasma olabiliyor

Tamam eski ama Bannerlord'un en düşük ekran kartı GTX 660 orta-yüksek ayarlarda oynatması gerekiyor.
Hocam aynı durum bende de oldu. GTA5'te eskiden en yüksek ayarlarda 60 üstü oynarken şimdi en düşükte bile otuzu zor geçiyor. Bir de format atmak da işe yarayabilir.

Geri
Yukarı