Monster Bilgisayar sürücülerini nereden kurulabilir?

Peaky Blinders

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Ordu/Altınordu
Merhaba arkadaşlar bilgisayarımı sıfırladım ve Intel'in sürücülerini hala kurmadım. Temiz kurulum yani merak ettiğim BIOS güncellemesi gitti mi? Çünkü ben şu an Tulpar T5 21.1.4 kullanıyorum BIOS güncellemesi geldi. Ben Monster'ın sayfasında hepsini tek tek kurmam mı lazım ya da başka programla en güncelini kurabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek tek elinizle kurmanız daha iyi olacaktır. Kuramadığınız olursa buraya beni etiketleyebilirsiniz. Yardımcı olmaya çalışırım. Ama lütfen Driver Booster gibi yazılımlara bulaşmayın. Daha kötü sürücüler kuruyorlar.

Arkadaşlara katılıyorum ve chipset ve ekran kartı sürücülerini özellikle kendin kurman en iyisi.

Hocam Intel'in bir uygulaması varmış hem ondan olmaz mı ya da Monster'a yazdım bakalım hangi sürücüleri atacak.
Intel'in hangi programından bahsediyorsun adını tam olarak yazar mısın?
Sana atacakları sürücüler muhtemelen buradaki sürücüler ile aynıları olacaktır.

Intel'in hangi programından bahsediyorsun adını tam olarak yazar mısın?
Sana atacakları sürücüler muhtemelen buradaki sürücüler ile aynıları olacaktır.

Adını unuttum ama Monster'ın temiz kurulum rehberinde onu indiriyorlardı.

Adını unuttum ama Monster'ın temiz kurulum rehberinde onu indiriyorlardı.

Her neyse önemli değil sonuç olarak aynı kapıya çıkıyor. Bu arada Monster sürücülerin olduğu USB bellek vermedi mi onun içerisinde gerekli yazılımların hepsi oluyor ve tek tek kurmana da gerek olmuyor. Listeden seçiyorsun yüklemek istediklerini, toplu halde yükleniyor. Sadece senin + olarak tek yapman gereken şey ekran kartı sürücüsünü kendi sitesinden en güncel olanını indirip yüklemek.

Her neyse önemli değil sonuç olarak aynı kapıya çıkıyor. Bu arada Monster sürücülerin olduğu USB bellek vermedi mi onun içerisinde gerekli yazılımların hepsi oluyor ve tek tek kurmana da gerek olmuyor. Listeden seçiyorsun yüklemek istediklerini, toplu halde yükleniyor. Sadece senin + olarak tek yapman gereken şey ekran kartı sürücüsünü kendi sitesinden en güncel olanını indirip yüklemek.

Biliyorum ben o sürücüleri hepsini virüslü bilgisayara atmışım ben o flasha Windows kurmuşum onlarda sizin dediğiniz gibi tek tek kurun dedi.

Biliyorum ben o sürücüleri hepsini virüslü bilgisayara atmışım ben o flasha Windows kurmuşum onlarda sizin dediğiniz gibi tek tek kurun dedi.
Şuan kurulum yaparken indirdiğiniz sürücüleri yedek alırsanız bir sonraki benzer durumda ekran kartı hariç diğer sürücüleri daha hızlı uğraşmadan kurabilirsin knk

Geri
Yukarı