Monster bilgisayara görüntü gelmiyor

Skywqrsus

Centipat
Daha fazla  
Oyun oynarken bilgisayar aşırı ısındı (turbo mod ve altında soğutucu açıktı) bir anda ekran gitti önceden de olduğu için kapatıp bekledim ama ekran hala gelmedi. Müşteri hizmetleri bize gelmesi lazım diyor, başka bir yol var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimalle laptopun anakartı yanmıştır, hasar görmüştür. Ürünün garantisi devam ediyorsa garantiye yollayın ve anakartı, ekran kartını değiştirmelerini talep edin.
Garantiye yollayacağım ama çok geç geliyor tatile gidicektim son bir çare var mıdır diye sordum sanırım tek çare teknik servis.

Oyun oynarken bilgisayar aşırı ısındı (Turbo mod ve altında soğutucu açıktı) bir anda ekran gitti önceden de olduğu için kapatıp bekledim ama ekran hala gelmedi. Müşteri hizmetleri bize gelmesi lazım diyor, başka bir yol var mı?

Teknik servisi arayın onlar size yardım ederler. Garantisi devam ediyorsa geç kalmadan yollayın.

Oyundayken 75-80 temizlemeden önce 100 dereceyi gördü aynı olay yaşandı ama kapatıp açtığımda düzelmişti.
Kapandığında kaç derece olduğunu bilmiyorum sanırım aynı dereceye ulaştı.
yani bu daha önceden de mi oluyordu, temizleme derken ne demek istediniz anlayamadım serviste yapılan bakım hizmetini mi kast ediyorsunuz?

75-80 ne zaman oldu, 100 derece ne zaman oldu?

Yeni konular

Geri
Yukarı