Monster Cihazlarda BIOS Güncelleme

Arthur61

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel i7-10750H-2,60GHz Turbo Boost ile 5,0GHz
Nvidia RTX3060 Max-Performance 6GB GDDR6 192-Bit
16GB (2x8GB) DDR4 2933MHz
500GB CRUCIAL P2 PCIe M.2 2280 PCIe 3.0 x4 (Okuma: 2300 MB/s - Yazma: 940 MB/s)
Merhaba arkadaşlar . Yaklaşık 1 yıl önce aldığım monster laptop var elimde .

Mavi ekranlar yüzünden servise gödnerdim , anakart değişildi ve o arada bios güncellenmişti .

1 Hafta önce ısıdan dolayı tekrar servise gönderdim ve yine anakart değişti ama bu sefer eski bios ile geldi .

Bana pek sorun yaratmıyor ve ne gibi artı eksileri olduğuınu bilmiyorum bu güncellemenin ama biraz takıntılıyım .

Monster eski bilgisayarlara yeni driver çıksada sitesinden güncellemiyor ama yeni piyasaya sürdüğü modelin sayfasına ekliyor güncel driverleri .

Benim bilgisayarım bu abra a7 v6.1.1 şu andada eyun oynarken full ayarlarda yine 90 dereceleri görüyor işlemci ,85-89 arası genelde .

Şimdi arkadaşlar sormak istediğim şu

ABRAA7V6.2.X Sürücü Sayfası

Üste verdiğim model güncel model ve bunun driverlerde bios güncellemesi var . anakartlarımız ve ekran akrtlarımız aynı bir tek işlemci bir üst model . Aceba bunun bios güncellemesi uayarmı .

Bilen arkadaşlar cevap verirse sevinirim .

Varmı bilgisi olan arkadaşlar .

BIOS güncellemesi, anakartınızın üreticisinin çıkardığı daha yeni BIOS sürümünü, kullandığınız BIOS ile değiştirmektir. kısaca anakart güncellemesi işte ekran kartı ile yahut işlemciyle alakası yoktur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı