Monster gerçekten sorunlu bir marka mı?

Bütçe
7600

burakwix4650

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba değerli forum üyeleri. Dün Monster Abra A5 v16.6 modelli Gaming laptopu sipariş ettim. YouTube'da biraz araştırayım dedim ve bazı yerlerde oldukça Monster markasının övüldüğünü ve bazı yerlerde de pek fazla yerildiğini gördüm.

Monster markası insanların bahsettiği kadar sorunlu bir marka mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Malzeme kalitesi rakiplerine göre kötü, arada ısınma sorunları olabiliyor. Bazı tanıdıklarımda var. Onlar sorun yaşamadı. Bence şuan bulunduğumuz piyasa içinde iyi bir tercih yapmışsınız.

Son düzenleme:
Merhaba değerli forum üyeleri. Dün Monster Abra A5 v16.6 modelli Gaming laptopu sipariş ettim. YouTube'da biraz araştırayım dedim ve bazı yerlerde oldukça Monster markasının övüldüğünü ve bazı yerlerde de pek fazla yerildiğini gördüm.

Monster markası insanların bahsettiği kadar sorunlu bir marka mı?

Evet. Nedeni arkadaşım aldı plastik kalitesi berbatmış, kronik arızası çıkmış ve benim gibi aynı bilgisayarı aldı Casper daha iyi bin basar dedi onun deidği bu ve şu an memnun (Monster'ı iade yaptı )

Fiyatına göre değerlendirirsek kalitesi biraz düşük. Az fiyat farkıyla farklı markalara sıcak bakarım açıkcası.

Fiyatı değil de özellikleri baz alırsak rakiplerine göre fazla ısınır, sesi fazladır, plastik aksamı çabuk kırılır falan filan. Tabi bunları yaşamak istemiyorsan 8000TL lik laptopta 1500-2000 TL fazla verirsin o da ayrı.

Yeni konular

Geri
Yukarı