Monster Huma alınır mı?

Taha0k

Femtopat
Daha fazla  
Bir süredir almayı düşündüğüm Monster Huma'ya dair birkaç şikayete denk geldim;
-Fanları çok sesli çalışıyormuş.
-Bataryası 3 saat civarında tükeniyormuş.

Monster Huma kullanıcıları kendi deneyimlerini ve varsa ayrıca şikayetlerini yazabilir mi

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir süredir almayı düşündüğüm Monster Huma'ya dair birkaç şikayete denk geldim;
-Fanları çok sesli çalışıyormuş.
-Bataryası 3 saat civarında tükeniyormuş.

Monster Huma kullanıcıları kendi deneyimlerini ve varsa ayrıca şikayetlerini yazabilir mi
Bütçenize göre konuşmamız lazım, ortalama bütçeniz nedir?

Merhaba, Huma H5 v3.1 kullanıcısıyım. Uzun süredir kullanmıyorum. Maksimum 1 ay oldu. Fanlar çok zorlamadığınız sürece(oyun vs.) tamamen sessiz çalışıyor. İkinci konuya gelirsek, özellikle bir batarya testi yapmadım ama pil süresi biraz da kullanımınıza bağlı bir şey. Bunlar dışında laptopun şu ana kadar herhangi bir sorununu görmedim gayet hızlı. Ama dediğim gibi çok uzun süredir kullanmıyorum bunu da göz önünde bulundurarak değerlendirin.

Merhaba, Huma H5 v3.1 kullanıcısıyım. Uzun süredir kullanmıyorum. Maksimum 1 ay oldu. Fanlar çok zorlamadığınız sürece(oyun vs.) tamamen sessiz çalışıyor. İkinci konuya gelirsek, özellikle bir batarya testi yapmadım ama pil süresi biraz da kullanımınıza bağlı bir şey. Bunlar dışında laptopun şu ana kadar herhangi bir sorununu görmedim gayet hızlı. Ama dediğim gibi çok uzun süredir kullanmıyorum bunu da göz önünde bulundurarak değerlendirin.
Cihazı deneyimlediğin 1 ay içerisinde nasıl kullandın yani hangi uygulamalar ya da hangi oyunlarda deneyimledin ve kullanımına göre batarya ömrü seni memnun etti mi

Cihazı deneyimlediğin 1 ay içerisinde nasıl kullandın yani hangi uygulamalar ya da hangi oyunlarda deneyimledin ve kullanımına göre batarya ömrü seni memnun etti mi

Bilgisayarı yoracak programlardan gidersek, Valorant'ta denedim. Performansı gayet iyi. Oyunda bataryası çok fazla gitmiyor açıkçası. Maks 2. oyunda takmam gerekiyor. Güçlü programlarda da aynı sonucu mu verir bilemem. Denemek gerekir.

Hoparlörü gayet iyi. Kamerasına gelirsek Dark Web Killer oluyorsunuz resmen. Çok iddialı değil kamerada. Ekranı da gayet iyi fiyatına göre 165HZ zaten biliyorsunuzdur.

Yeni konular

Geri
Yukarı