Monster işlevselliğini 2-3 saniye yitiriyor

U_Mutsuz

Femtopat
Merhaba ben 3 gün önce Monster Abra A7 v11.4 aldım. Oyunda iken, oyunda değil iken de bilgisayar donuyor ama görüntüye bir şey olmuyor olan şey: Görüntü devam ediyor ama klavye, ses, touchpad falan çalışmıyor.
İlgilenirseniz sevinirim teşekkürler.

KS
KS
U_Mutsuz

U_Mutsuz

Femtopat
Bilgisayara bir şey olacak diye korkuyorum.
Yanında USB'si geldi, taktım, kurdum driverleri ama ekran gidip geliyor sonra görüntü var ama etkileşime giremiyorum.

Gsaray_uA

Hectopat
Bilgisayara bir şey olacak diye korkuyorum.
Yanında USB'si geldi, taktım, kurdum driverleri ama ekran gidip geliyor sonra görüntü var ama etkileşime giremiyorum.
Tüm güncellemeleri yaptıysanız düzgün bir şekilde eğer sorun devam ediyorsa
O yüzden hiç bir şekilde müdahale etmeyin servise gönderin gidişata göre yenisini talep edin

Gsaray_uA

Hectopat
O yüzden hiç bir şekilde müdahale etmeyin servise gönderin gidişata göre yenisini talep edin

Tamam teşekkür ederim ilgilendiğin ve ilgilendiğiniz için.
Rica ederim inşallah sorunsuz çözebilirsiniz.
Tamam teşekkür ederim ilgilendiğin ve ilgilendiğiniz için.

Düzgün biçimde derken?
Ben USB'deki her şeyi kurdum ama olmadı
Güncelleme yaparken olan hatalar bazen sistemin kararsız çalışmasına neden oluyor ama yine de sıfır aldığınızı var sayıyorum neden sorun yaşayasınız kafanızı kurcalasın en iyisi servise yollayın ki sizin kafanız da rahat olsun.

KS
KS
U_Mutsuz

U_Mutsuz

Femtopat
Rica ederim inşallah sorunsuz çözebilirsiniz.

Güncelleme yaparken olan hatalar bazen sistemin kararsız çalışmasına neden oluyor ama yine de sıfır aldığınızı var sayıyorum neden sorun yaşayasınız kafanızı kurcalasın en iyisi servise yollayın ki sizin kafanız da rahat olsun.

Tamam teşekkür ederim :)

Yeni konular

Yukarı