Monster kontrol merkezinde yazan sıcaklık değerleri güvenilir mi?

Değildir. Çünkü monster control Center hiç güncelleme almıyor. Yani bilgisayarı mesela 3 sene önce aldıysan, o 3 sene önce ki control centeri kullanıyorsun. Ama 3 sene de ekran kartı driverın belki 30 dan fazla güncelleme alıyor. İşlemci gibi diğer donanımlar da defalarca güncelleme alıyor. Control center bu sebeplen donanımı düzgün tanımlayamaz ve kullanamaz hale geliyor. Yaklaşık 10 - 15 derece ekran kartının sıcaklığını yanlış ölçtüğü oluyor. Bütün bunların üstüne Windows 10 güncellemeleri de arka arkaya gelirken, control center bir gün gelecek hiç bir ısı değerini okuyamayacak diye korkuyorum ben valla..

Oyun içi sıcaklıklara oyunu alta atıp bakılmaz. MSI Afterburner kullanabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Değildir. Çünkü Monster Control Center hiç güncelleme almıyor. Yani bilgisayarı mesela 3 sene önce aldıysan, o 3 sene önce ki Control Center'i kullanıyorsun. Ama 3 sene de ekran kartı driverın belki 30'dan fazla güncelleme alıyor. İşlemci gibi diğer donanımlar da defalarca güncelleme alıyor. Control Center bu sebeplen donanımı düzgün tanımlayamaz ve kullanamaz hale geliyor. Yaklaşık 10 - 15 derece ekran kartının sıcaklığını yanlış ölçtüğü oluyor. Bütün bunların üstüne Windows 10 güncellemeleri de arka arkaya gelirken, Control Center bir gün gelecek hiçbir sıcaklık değerini okuyamayacak diye korkuyorum ben vallahi.

Bende sırf bu yuzden Mosnter Notebookumu arızalı sanıyordum. Oyuna giriyorum altı buz gibi göstergede 99 derece 😂.

Yeni konular

Geri
Yukarı