Monster laptop aldıktan sonra kurulum nasıl yapılmalı?

KeReM BeY

Hectopat
Yer
KKTC
Arkadaşlar Monster T5 20.3 aldım bilgisayarı kurdumda eksik bir şey kaldı mı sizce?
1-Windows'u yükledim.
2-kutudan çıkan USB ile driverları yükledim.
3-Windows Update güncellemesini yaptım.
4-GeForce Experience indirip güncelledim.
5-Intel driver Support assistant.
Eksik kalanları yazar mısınız?

Son düzenleme:
Allah bereket versin, daha ne olsun. Ben de bu yazdıklarınızı yaparak kullanmaya başladım. 3 aydır sorun yaşamadım.
Iyi günlerde kullanın.

Arkadaşlar Monster T5 20.3 aldım bilgisayarı kurdumda eksik bir şey kaldı mı sizce?
1-Windows'u yükledim.
2-kutudan çıkan USB ile driverları yükledim.
3-Windows Update güncellemesini yaptım.
4-GeForce Experience indirip güncelledim.
Eksik kalanları yazar mısınız?

Intel asistan kurun.
Windows NVIDIA Monster Intel yazılımdan kullanım amacına gore şekillenir ben Full oyun amaclı değerlendirdim. Hayırlı olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun @KeReM BeY. Bende i3 6100 ve Intel HD Graphics'den Abra A5 v16.7 geçince gözlerim bayram etmişti.

Teşekkür ederim.

Bir şey yapmanıza gerek yok eksik bir şey varsa söyliyebilirsiniz.

Intel asistan kurun.
Windows NVIDIA Monster Intel yazılımdan kullanım amacına gore şekillenir ben Full oyun amaclı değerlendirdim. Hayırlı olsun.

Intel driver Support assistant kurdum hocam çok teşekkür ederim iyi akşamlar.

Bir de hocam size tavsiyem BIOS güncellemelerini ve RAM MHz disk türü kontrol edin ve sistemi stres testine sokun performansını YouTuber kanalarla karşılaştırın disk testi yapın lütfen yazılımları ve güncellemeleri sisteme gore ve orijinal olarak kurunuz.

Bir de hocam size tavsiyem BIOS güncellemelerini ve RAM MHz disk türü kontrol edin ve sistemi stres testine sokun performansını YouTuber kanalarla karşılaştırın disk testi yapın lütfen yazılımları ve güncellemeleri sisteme gore ve orijinal olarak kurunuz.

SSD testini yaptım doğru değerler verdi sıkıntı yok. Diğer testleri de şimdi yapacağım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı