Monster laptop alınır mı?

Fiyatına göre pahalı. Onun yerine şu düşünülebilir; (Sorunlu cihaz mı bilmiyorum)

Tanımadığım satıcılardan almak istemiyorum açıkcası. Hepsiburada'dan bile sadece Hepsiburada'nın sattığı ürünlere bakıyorum ne de olsa ucuz ürünler değil.

Kesinlikle çok daha mantıklı bir tercih olur. Fakat 5500M Bravo modeller de vardı sanırım bu fiyat bandında. @Radeon RX 5500M hocam bakarsa bilgilendirebilir.

Monster kullanan arkadaşlar deneyimlerini belirtebilir mi?
Sıkıntı yaşadınız mı? Yaşadıysanız ne yaşadınız?
Olumlu olumsuz kullananlar yazarsa asla ürünü alma diyenlerin haklılık payını öğrenelim.
Bütün markaların laptop modellerini araştır ürün inceleme videolarına bak hemen önyargılı davranma özellikle de fiyat performans ürünleri tercih et.
Tanımadığım satıcılardan almak istemiyorum açıkcası. Hepsiburada'dan bile sadece Hepsiburada'nın sattığı ürünlere bakıyorum ne de olsa ucuz ürünler değil.
Elden almanı tavsiye ederim kargoda sıkıntı çıkarsa mağdur duruma düşebilirsin.

Abra serisi alınmaz, çok fazla kronik problemi var (bkz. şikayetler). Tulpar serisi de sorunlar olabiliyor ve monster satış sonrası destekte iyi olduğu söylense de geçiştirme çok var. Tamam ilgileniriz gönderin bakalım gibi şeyler söyleniyor fakat sorun çözümü fifti fifti.

Deneyimlerimden yararlanarak alınmaz diyorum. Üzerine biraz daha konup bilindik güvenilir markalar alınabilir, yada bütçe dahilinde yine bilindik markaların donanımı nispeten daha düşük modelleri değerlendirilebilir :)

Yeni konular

Geri
Yukarı