Advertisement

Monster laptop anlık donuyor ve "dırrrr" sesi geliyor

KafKef

Hectopat
Arkadaşlar iyi günler. Cihazımda oyunlar falan zaman zaman laptop 3 saniye donuyor hoparlörden dırrrrr sesi geliyor, sonra düzeliyor. Hangi oyun olursa olsun aynı hatayı alıyorum. Discord açıksa eğer bu cızırtı ve donma olayından sonra bana sesler gelmiyor. Discord'u kapatıp açıyorum, düzeliyor. Sonunu yaşayan var mı? Çözümü nedir? Laptopu ilk aldığım sıralarda böyle sorunlarım yoktu. Şu an 10 aydır kullanıyorum.

Nahutab

Femtopat
Arkadaşlar iyi günler. Cihazımda oyunlar falan zaman zaman laptop 3 saniye donuyor hoparlörden dırrrrr sesi geliyor, sonra düzeliyor. Hangi oyun olursa olsun aynı hatayı alıyorum. Discord açıksa eğer bu cızırtı ve donma olayından sonra bana sesler gelmiyor. Discord'u kapatıp açıyorum, düzeliyor. Sonunu yaşayan var mı? Çözümü nedir? Laptopu ilk aldığım sıralarda böyle sorunlarım yoktu. Şu an 10 aydır kullanıyorum.

Kardeşim tüm sürücülerin güncel mi ilk iş ona bak sonra windowsun güncel mi ona bak değilse güncelle düzelecektir

yasuoo

Centipat
Monster ile iletişime geçip sorununuzu bildirin. Ürününüzün garantisi var. Bırakın siz değil onlar uğraşsın.
İlk geldiğinde ssd yükseltmesi için yollamıştım yaklaşık 2 hafta teknik serviste bekletip ssd değiştirmeden geri yollamıştılar. O yüzden tekrar teknik servise göndermek istemiyorum 2 hafta daha daha beni oyalayıp bi çözüm bulamadan yollayacaklarını düşünüyorum.

malijuana

Decapat

Hocam merhaba bende Monster kullanıcısıyım ve yaklaşık 11 aydır kullanıyorum tam olarak sizin sorununuzla aynı şeyi yaşıyorum problemi çözebildiyseniz bana da yardımcı olursanız çok sevinirim.

Yeni konular

Yukarı