Monster laptop çalışır durumdayken çay döküldü

olmumut

Femtopat
Katılım
11 Mayıs 2021
Mesajlar
8
Yeni aldığım Monster çalışır durumdayken çay döktüm direkt güç gitti. Kuruttum temizledim ama açamadım. Monster servise gönderdim anakart değişmesi lazım dediler, 5600 lira fiyat verdiler. Yaptırmadım geri aldım (laptop 9k). İstanbul civarlarında tanıdık bilgisayarcısı olan varsa yardımcı olabilir mi? Ne yapacağımı bilmiyorum cidden 1 hafta kullandım kullanmadım laptopu.
 

HACIDANİKİNCİEL

Centipat
Cezalı
Katılım
11 Ocak 2021
Mesajlar
1.966
Makaleler
1
Çözümler
4
Yer
Gelen tepkiler üzerine cumhuriyeti
Hocam benim de çok korktuğum bir şey o yüzden çok dikkatliyim yeni almanıza üzüldüm teknik servislerin tamir imkanı yok o yüzden direk değişim diyorlar, siz sırayla bilgisayarcıları gezin en uygun fiyat vereni kabul edin sanrım 2 bin TL altına halledebilirsiniz.
 

Ryota

Picopat
Katılım
7 Mart 2021
Mesajlar
924
Çözümler
1
Anakart+wifi kartı+SSD+batarya vs. her şey değişebilir olayın büyüklüğüne göre. Kullanıcı hatası olunca da böyle fiyat çıkması normal. Eğer başka bir bilgisayarcıya giderseniz Clevo kasaların anakartını tedarik etmesi ne kadara mal olur bilmiyorum ayrıca garanti dışı da kalır. Ne yapmayı düşünüyorsunuz?
 

Bbozk

Femtopat
Katılım
17 Nisan 2021
Mesajlar
8
Hocam biraz konudan alakasız ama benim de Monster'im var alırken tüm teknik servis ve parçaların ücretini Monster Notebook karşıladığı söylendi. Böyle durumlarda kullanıcı mı sorumlu tutuluyor?
 
Yukarı