Monster laptop çalışır durumdayken çay döküldü

olmumut

Femtopat
Daha fazla  
Yeni aldığım Monster çalışır durumdayken çay döktüm direkt güç gitti. Kuruttum temizledim ama açamadım. Monster servise gönderdim anakart değişmesi lazım dediler, 5600 lira fiyat verdiler. Yaptırmadım geri aldım (laptop 9k). İstanbul civarlarında tanıdık bilgisayarcısı olan varsa yardımcı olabilir mi? Ne yapacağımı bilmiyorum cidden 1 hafta kullandım kullanmadım laptopu.

Hocam benim de çok korktuğum bir şey o yüzden çok dikkatliyim yeni almanıza üzüldüm teknik servislerin tamir imkanı yok o yüzden direk değişim diyorlar, siz sırayla bilgisayarcıları gezin en uygun fiyat vereni kabul edin sanrım 2 bin TL altına halledebilirsiniz.

Anakart+wifi kartı+SSD+batarya vs. her şey değişebilir olayın büyüklüğüne göre. Kullanıcı hatası olunca da böyle fiyat çıkması normal. Eğer başka bir bilgisayarcıya giderseniz Clevo kasaların anakartını tedarik etmesi ne kadara mal olur bilmiyorum ayrıca garanti dışı da kalır. Ne yapmayı düşünüyorsunuz?

Hocam biraz konudan alakasız ama benim de Monster'im var alırken tüm teknik servis ve parçaların ücretini Monster Notebook karşıladığı söylendi. Böyle durumlarda kullanıcı mı sorumlu tutuluyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı