Monster laptop fiyatları seneye artar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Alitasbasi67

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Gelecek sene Ağustos ayının 13'ünde Monster laptop alacağım büyük ihtimalle en düşüğünü alacağım tahminen gelecek sene fiyatı kaç olur? Mart ayından bu yana baya artmış fiyatı toplam max limitim 8 bin TL. Monster en düşüğü indirimli hali 8 bin TL'yi geçer mi? Zaten yaz indirimlerine denk geliyorum seneye o yüzden indirimde alıyorum her neyse işte 8 bin TL'yi aşar mı en düşük laptop fiyatı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Laptoplar dolar bazında satılmakta. Yani fiyat artarsa eğer doların artması yüzünden artar. Kesin bir şey diyemeyiz ne olacağı belli değil, doları kimse bu kadar yükseleceğini tahmin etmezdi.
Umarım olmaz olursa da başka modellere bakacağız mecburen.

Laptoplar dolar bazında satılmakta. Yani fiyat artarsa eğer doların artması yüzünden artar. Kesin bir şey diyemeyiz ne olacağı belli değil, doları kimse bu kadar yükseleceğini tahmin etmezdi.

Çözüm
Doğru diyorsunuz. Yurda gideceğim diye laptop alayım diyordum seneye eğer 8 bin TL'ye uygun bulursam laptop olmazsa kasa alacağız dolar düşse güzel olurdu ama artık düşmeyecek gibi bakıyorum :D

Dövizlerin gidişatı önemli . Ben 1 doların 5TL civarında 5100 Türk Lirasına almıştım. Dolar 7 'i gördüğünde 6500TL olmuştu aynı bilgisayar.

Dövizlerin gidişatı önemli . Ben 1 doların 5TL civarında 5100 Türk Lirasına almıştım. Dolar 7 'i gördüğünde 6500TL olmuştu aynı bilgisayar. Bende en kötü ihtimalle 4.5 binlik laptop seneye kadar 8bin olmasından yanayım yurda masaüstü götürebilsem direk kasa toplayacağım ama olmuyor en olmadı ASUS veya Lenova alabilirim belki MSI'nin düşüklerini alırım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı