Monster Laptop Garanti Bitince Bozuluyor mu?

Alperen_T

Centipat
Dostlar farkındayım bu konu hakkında çok fazla konu açtım fakat 6000 lira az değil, kesin emin olmadan almak istemiyorum. Monster markasının A5 v15.2.1 modelini almayı düşünüyorum. Bu firma hakkında hem çok öven var hem de çok kötü diyen var. Ortasını pek göremedim. Çoğu kişide garantisi bittikten sonra anakartı bozuluyor tamir edemedikleri için de sıfır takıyorlar bilgisayarın fiyatı kadar ücret istiyorlar diyor. Eskiden kötüydü ama şimdi düzelttiler mi yoksa hala ömrü kısa mı? Ben bu bilgisayarı aldığımda ortalama 4-5 yıl idare edebilmek istiyorum. Sizce bunun için Monster iyi bir tercih mi?

İyi bir tercih olmadığını düşünüyorsanız bu fiyatlarda GTX 1650 bulunan bilgisayar önerisinde bulunursanız harika olur.

Lütfen fikrinizi belirtin. Gerçekten sonradan pişman olmak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu kimse bilemez. Böyle saçma bir şey de olamaz. Garanti bitimine mi ayarlıyor adamlar bozulmasını. Görüldüğü gibi diğer markalara göre malzeme kalitesini daha düşük tutarak fiyattan kırıyorlar. Donanım olarak işlemci,ekran kartı vs. aynı. Dış kasa vs. gibi malzemelerden kısarak fiyatı uyguna getiriyorlar. 4-5 sene kullanmak senin ihtiyaçlarına kalmış bir durum. Kimse sana 4-5 sene kullanım garantisi veremez. 10 gün sonra bozulur,10 sene sonra bozulur şans ve kullanıcı işi bu.

Arkadaşın yorumuna katılıyorum. Teknolojik cihazın ne olacağını bilemezsin. 10 senedir kullananda illa ki vardır. Aldığı gibi bozuk çıkanda illaki vardır. Ama benim A5 V10.1.4'u sorarsan şarj soketi yandı elektriksel akımdan dolayı. Garantiye son 2 ay kala değiştirttim şimdi canavar.

Şu anda tam da o durumu yaşadım garantisi 24 Haziran'da bitti bir hafta sonra şu anda bilgisayar siyah ekranda kalıyor bugün servise götürüp şansımı deneyeceğım.

Merhaba buraya bu konuyu araştırınca girdim. Monster Abra A5 v13.1.1 kullanıyordum 2 yıl 4 ay oldu, düzgün kullandım dikkat ettim o kadar. Dueduk yere kendi kendine kapanmaya başladı kısa sürede, teknij servis anakartı değişmesi lazım diyor. Yazıklar olsun bir daha asla monsteeın yanından geçmem. Hem de oyun oynarken oldu sıradan bir oyundu! Neresi canavar bunun, ben en sıradan laptopu bile kaç yıl sorunsuz kullandım. Ben şunu anladım ki Monster kalitesiz kardeşim bu kadar net.

Yeni konular

Geri
Yukarı