Monster Laptop Hakkında Düşünceleriniz

Owilith

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Herkese Selam öğrenciyim Mekatronik bölümü okuyorum. Bu yaza kadar bi laptop alıcam fakat alacağım laptop da gerek oyun gerek solidworks, autocad, catia, gerek render her işi yapmayı planlıyorum bende ona göre altta önerdiğim laptop u seçtim. Kullanıcıları varsa artı ve eksilerini yazabilir mi ? Ayrıca aldıktan sonra SSD eklemeyide düşünüyorum. Şimdiden Teşekkürler.

Laptop: www.monsternotebook.com.tr: MONSTER® TULPAR T7 V3.1.1 17.3" - MONSTER NOTEBOOK > TULPAR

Dip Not:
Bide bu Asus u düşünüyorum hangisini tavsiye edersiniz ?

www.vatanbilgisayar.com: ASUS G771JW CORE İ7 4720HQ 2.6GHZ-16GB-1.5TB+256SSD-17.3"-4GB-W8 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar

Son düzenleme:
Teşekkürler fakat arkadaşım MSI aldı 4000 TL civarında laptop un vermediği arza kalmadı servise gönderdi hiçbir hatasını düzeltmeden geri gonderdiler almaya pek niyetim yok

Emin ol Monster'dan daha fazla performans verir. Teknik servisi bilmiyorum şikayetçi olan pek görmedim ama ben olsam MSI alırdım.
Monster'dan daha fazla performans vereme,z 970M şuan en iyi 2.mobil kartı. Tek başına olarak Monster gayet iyi bir firmadır servisi felan gayet iyidir öneririm yani iyi bilgisayar.

Son düzenleyen: Moderatör:
asusun değerleri daha yüksek asus derim

Hocam nasıl daha yüksek Monster da GTX 970 varken Asus da GTX 960 var. İşlemci ve Ram ler aynı bi Monsterda SSD yok onuda 400 TL ekler alırım yani

hocam monsterden daha fazla performans veremez 970m şuan en iyi 2.mobil kartı tek başına olarak monster gayet iyi bir firmadır servisi felan gayet iyidir öneririm yani iyi bilgisayar

Haklısınız hocam zaten MSI dan soğudum baya bi kimde varsa %70 i şikayetçi insanın alası gelmiyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı