Monster laptop iade olur mu?

Gosh

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 28 günlük Monster laptopum 3 kez arızalandı birinci teknik servise gidişimde mikrofonun bozuk olduğunu ve anlık takılmalarla dırrr diye buzzing sesi çıkardığını söyledim. Mikrofonu düzelttiler ama buzzing problemi hala aynı. Tekrar 28 gün içerisinde 2 tane ölü piksele rastladım ve tekrar teknik servise götürüp sorunlarımı söyledim değişim ya da iade istediğimi söyledim. Ertesi günün sabahı arayıp değişim istemiyorum iade istediğimi söyledim ve bana 14 günlük iade prosedüründen bahsetti. Bende haklarıma dayanarak ve kendilerinde garanti belgesinin arkasında belirttiği gibi teknik servise getirildikten sonra tekrar cihazda arızalanma olursa bedel iadesi hakkı talep edebileceğimi söyledim elemanda tamam dedi. Bugün teknik servisin kapanmasına 5 dakika kala (bu da ayrı bir fiyasko) mesaj geldi ve ürününüze işlem yapabilmemiz için cihaz hakkında bilgi beklenmektedir yazdı. Ben yarın açık açık haklarımı belirterek iademi isteyeceğim. Aldım aldığıma pişman oldum buradan almak isteyen arkadaşlara feyz olsun ne diyeyim. Sizce iade alırlar mı?

Bahsettiğin donma problemi insanı çileden çıkarıyor.

Ya sorma bir de sanki doğum sancısı anlamadım gitti ne zaman olacağı da belli değil. Bir de komik olan ne biliyor musun "korsan" yazılım kullanıyor musunuz? Her şeye para vererek dikkat ederek yükledim bir de tüm yazılımlarını. Karadeniz fıkrası yeminle...

İade almamak için ellerinden geleni yapacaklarını düşünüyorum. Sana şans ve sabır diliyorum dostum.

Ben de almak için elimden geleni yapacağım tüketici mahkemesine kadar giderim hiç sorun değil. Sınav haftamda mağdur oldum Allah'tan elimde eski bir ASUS laptopum var onunla duruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alacaklarını düşünüyorum. Nasıl olsa elinizde sözleşme ve iade hak talebiniz bulunuyor. Sizlik bir sorun değil. Firmanın sattığı ürün sorunu.
Bu bana ve burda monster almak isteyen arkadaşlara ders olsun ucuz diye lütfen bu markalara yönelmeyin gördüğünüz gibi mağdur oluyorsunuz.

O kadar para ver al olan durumlara bak. Geçmiş olsun dostum umarım en yakın zamanda iadeni yaparlar. Her fırsatta gördükçe uyarıyorum artık şu forumda Monster marka herhangi bir şey önermeyin.

Geri
Yukarı