Monster laptop için 200 TL soğutucu önerisi

AlEr

Hectopat
17.3 inch Monster marka laptopum var. PUBG gibi oyunlarda işlemci sıcaklığı 95'lerde geziyor. Ekran kartı da bazen 90 falan oluyor ve yaz da geldi. Isınmadan dolayı belli bir FPS düşüşü yaşamıyorum ama sıcaklık değerleri çok fazla olduğu için soğutucu almak istiyorum. 200 TL bütçem var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buna bakabilirsin, ayrıca laptopunun içindeki fanları ayarlamak istersen de SpeedFan veya NBFC (NoteBook Fan Control) indirebilirsin.
Laptop fanı en yüksek seviyede çalışıyor zaten ona rağmen bu sıcaklıklar oluyor. Attığınıda üründe 6 fan var ben anlamam pek ama genelde tek büyük fanlı olan ürünler daha iyi soğutuyor demişler örneğin zalman gibi. Sizce yanlışmı bu?

Laptop' un altındaki hava girişleri/çıkışlarına ayrı ayrı fanlar tarafından havalandırılması daha mantıklı şahsen. İnsiyatifinize kalmış.

Laptop' un altındaki hava girişleri/çıkışlarına ayrı ayrı fanlar tarafından havalandırılması daha mantıklı şahsen. İnsiyatifinize kalmış.
Peki, çok teşekkürler.
403163

2 saat içinde sipariş vermem lazım ekran kartının ve işlemcinin fanları işaretlediğim yerlerde bulunmakda bu ürünü almayı düşünüyorum işimi görürmü sizce

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı