Monster laptop ışık sızması

raweon07

Hectopat
Arkadaşlar ekteki ışık sızmasını Monster sorun olarak kabul etmiyor. T5 22.1 modelini kullanıyordum onda çok feci bir haldeydi ekran ve farklı modele geçiş yaptım o da T7 25.1. ilk gelen T7 25.1 bilgisayarda da ışık sızması vardı değişim yapıldı fakat daha kötü hale geldi. Önceki cihazda sızma fotoğraftaki kadar değildi. En son teknik servisin başındaki kişiyle aynı modelin farklı cihazlarına bakılıp en az sızma olanın verilmesini istedim. Ama büyük ihtimalle gelen cihazda da sızma olacak. Sizce nasıl bir çözüm yolu izlemeliyim? Bu sorunu azaltmanın bir yolu var mıdır? Yeni gelen cihazda da olursa panel değişimi istemeli miyim bir faydası olur mu sizce? Yeni cihaz olduğu için şimdiye kadar tamir görmesini pek istemedim ama böyle böyle 6 ay oldu süreç. Panel değişimi düzgün yapıldığında fayda sağlayacaksa yeni cihaz geldiğinde bunu da isteyebilirim. Artık gerçekten çaresiz kaldım, yoruldum ve bıktım. Ekrana hafif karanlıkta ve karanlıkta hiç bakılmıyor resmen. Dizi izlerken renk odaklı şeyler yaparken tam bir facia. Eğer panel değişimi de düzgün çözüm sağlamazsa artık hukuki yollara başvurmaya düşünüyorum. Sizin de fikirlerinizi almak istedim. Teşekkürler şimdiden.

Sızma çok olan yeni cihaz ona nispeten az olan da eski cihaz. Eski cihazdaki sızma da bence fazla seviyede.

Dosya Ekleri

• IMG_20220122_024123.jpg
    IMG_20220122_024123.jpg
    24,3 KB · Görüntüleme: 738
  • Screenshot_20211221-205851.jpg
    Screenshot_20211221-205851.jpg
    36,1 KB · Görüntüleme: 626
Sızma seviyesi gayet makul olduğunu düşünüyorum bir tık bıkma durumu var sizde bence sanırsam 4. cihaz olduğu için.

İlk ciha için doğru olabilir ama 2.cihaz bence gerçekten de sorunlu inanılmaz sızma var.
25.1 modelinin ekranindan sikayetci o kadar cok insan gorunce artik suphelenmeye başladım. Unbranded marka basmadan satmak anlaminda.

Yani MSI adı altında değil de başka firmalar aracılığıyla mı satılıyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı