Monster laptop kapandıktan sonra açılmıyor

Furkanucgull

Centipat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
SAMSUNG
Herkese selam. 1.5 senedir kullandığım Monster Tulpar laptopum son haftalarda ilk defa karşılaştığım sorunlar ortaya çıkmaya başladı. Soruna gelecek olursam, öncelikle laptopta Samsung'un 512 GB'lık SSD'si mevcut. Bugüne kadar normal çalışıyordu fakat son günlerde PC'yi yeniden başlattığımda açılmıyor doğrudan BIOS'a giriyor ve uzun süre bekleyince açılıyor. Ekte birkaç görsel paylaşacağım. PC açılmadığı zaman BIOS'un boot sekmesinde UEFI NVMe yazmakta lakin açılacağı zaman orada SSD'imin markası yazmakta. Samsung olarak hatta Windows boot Manager tarzı bir şey daha da yazmaktaydı. Anlayamadığım şu laptopu açıyorum işimi hallediyorum kapatıyorum ve bir daha açılmıyor. Sorun nedir tam anlayamadım SSD ile ilgili mi? BIOS sıkıntısı mı bilemiyorum. Yazı karmaşık olduysa kusura bakmayın telefondan yazmak zorunda kaldım. Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 20220609_223544.jpg
    20220609_223544.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 18
  • 20220609_223511.jpg
    20220609_223511.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleyen: Moderatör:
Evet garantisi bitmedi göndericem zaten ama şu ara önemli işlerim var bilgisayarımın 1 2 haftalık elimde olması lazım. Daha sonra teknik servise kargolicam. Sorunun sebebini merak ediyorum gerçekten

Yeni konular

Geri
Yukarı