Monster laptop önerisi

Almanız gereken ürünü bilemem ama almamanız gereken ürünler için şuraya bakabilirsiniz;

İşte Tulpar modelleri ne kadar ise, o civarı bütçem. Konuyu düzenlemeye çalıştım fakat hata aldım kusura bakmayın.
Bütçeyi kendimiz mi tahmin ediyoruz?
Tulpar modelleri ne kadar civarıysa, bütçem o kadar. Konuyu düzenlemeye çalışırken hata aldım kusura bakma.
Laptop önerisi isterken Monstera karar kıldım, Monster dışı önermeyin diyeni ilk kere gördüm
Diğer laptoplara pek bakmadım. Isınma sorunu vs. Monster'da öyle birşey olduğunu sanmadığım için öyle dedim.

13000–21500 TL gibi bir fiyat aralığı çıkıyor ortaya. Malzeme kalitesi(kasa) ve ısınma yüzünden genelde önerilmiyor monster. Bazı modelleri güzel ama geneli baş ağrıtır. Dolayısıyla ısınma konusunda nasıl böyle bir kanıya vardınız hocam?

Edit: Bence kullanım amacınızı, olmazsa olmaz diyebileceğiniz özellikleri, bütçenizi belirten bir konu açın.

13000–21500 TL gibi bir fiyat aralığı çıkıyor ortaya. Malzeme kalitesi(kasa) ve ısınma yüzünden genelde önerilmiyor monster. Bazı modelleri güzel ama geneli baş ağrıtır. Dolayısıyla ısınma konusunda nasıl böyle bir kanıya vardınız hocam?
YouTube kanallarının yorumlar kısmında birkaç kişi ısınmıyor vs. yazmış. Soğutmayı geçelim, Monster laptop üstüne yoğunlaşmış bir marka olduğu için daha kaliteli olabilir diye düşündüm.

YouTube kanallarının yorumlar kısmında birkaç kişi ısınmıyor vs. yazmış. Soğutmayı geçelim, Monster laptop üstüne yoğunlaşmış bir marka olduğu için daha kaliteli olabilir diye düşündüm.

https://www.akakce.com/laptop-noteb...3060-17-3-qhd-notebook-fiyati,1049768863.html
Monster'ın nadir iyi cihazlarından biri. Ama net bir bütçe belirtirseniz iyi olur çünkü belki daha iyi bir laptop alabilirsiniz. Monster 1-2 cihaz dışında iyi değil ne yazık ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı