Monster laptop sıvı temasından sonra ekran kartını görmüyor

Canonyx33

Yoctopat
Daha fazla  
PC'ye çay döktüm anlık elektrik bağlantısını kapattım. Güzelce sildim ve bilgisayarcıya götürdüm temizlendi PC gerekli işlemler tapıldı bilgisayarcı tinerle sildi bilgisayarı. Çalıştırma aşamasına geldik prize taktık başlat tuşuna bastık çıt çıt diye sesler geldi sonra ses kesildi. PC'yi kapattık neresine ne oldu diye baktık ama hasarlı bir yer gözükmüyordu. Sonra başlattık bir problem olmadı. Eve geldim ekran kartım gözükmüyor şu anda ekran kartı algılayamadı diyeyim grafik kartı görünüyor sadece sizce ne olmuş olabilir? Ekran kartı hasar almış ise, bunun tamiri mümkün mü veya PC ekran kartı değişim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster'ın kendi servisine götürseydiniz keşke. Servise götürmeyi deneyin buradan birşey söylemek pek de mümkün değil. Son sorunada gelirsek laptoplarda ekran kartı değişimi mümkün değil.

Monster'ın kendi servisine götürseydiniz keşke. Servise götürmeyi deneyin buradan birşey söylemek pek de mümkün değil. Son sorunada gelirsek laptoplarda ekran kartı değişimi mümkün değil.
Çok teşekkür ederim öğretmenim bilgisayarı sürekli kullanıyorum o yüzden en yakın bilgisayarcıya götürdüm

Hocam ilk yapmanız gereken bir bezle dökülen yerleri silip bilgisayarı 12 saat ters bir şekilde bekletmekti. Siz bilgisayarcıya götürürken o sıvı içinde dağılmıştır hele bir de çay şekerliyse o zaman daha büyük sıkıntı. Yetkili servise göndermenizde yarar var en iyi onlar söyler.

Yeni konular

Geri
Yukarı