Monster laptop sürekli sorun çıkartıyor

MassiveStroke54

Centipat
Daha fazla  
1 yıl önce Monster 15.8.3 dizüstü PC aldım ama sürekli kasıyor. 3 kere teknik servise götürdüm son götürdüğümde hâlâ daha gelmedi. 2 haftadır teknik serviste kontrol ediliyor acaba ne yapmalıyım?

Oyunlarda FPS düşüklüğü olarak. İlk aldığımda her oyun sorunsuz oynanıyordu şimdi internet tarayıcısında bile uçak çalışmış gibi ses çıkıyor fanlar zorlanıyor yani

Sıcaklık seviyeleri en durumda oluyor peki? 10750H ısınan bir işlemci zaten 15.6" kasalarda soğutması pek iyi sayılmaz. Soğutucu desteği veriyor musun cihaza?

Sıcaklık seviyeleri en durumda oluyor peki? 10750H ısınan bir işlemci zaten 15.6" kasalarda soğutması pek iyi sayılmaz. Soğutucu desteği veriyor musun cihaza?
Yani şu an bilgisayar elimde olmadığı için sıcaklık seviyesini hatırlamıyorum lakin klavyeye dokunduğumda elim yanacak kadar sıcaklıyordu , termal macun yapılmıştı 2. kez götürdüğümde

Yani şu an bilgisayar elimde olmadığı için sıcaklık seviyesini hatırlamıyorum lakin klavyeye dokunduğumda elim yanacak kadar sıcaklıyordu, termal macun yapılmıştı 2. kez götürdüğümde

Linkte ki soğutucuyu tavsiye ederim alıp dene sıcaklıklarda düşüş olur muhakkak.

Bu arada bataryası da değişmişti ısındığından ötürü

Linkte ki soğutucuyu tavsiye ederim alıp dene sıcaklıklarda düşüş olur muhakkak.

Soğutucu takmak bilgisayarın 2 yıllık garantisini etkiler mi?

Bu yüzden hep Monster yerine Acer Nitro + HP Pavilion ve MUX Switch bulunan TUF serisi tercih ediliyor :( adınıza üzüldüm hocam. Bana göre Monster'in tek avantajı ömür boyu müşteri desteği sunması haricinde yok be.

Geri
Yukarı