Monster laptop tuşu çıktı

Steelonix

Decapat
Daha fazla  
l tuşu yumuşak basıyordu altına falan bir şey mi girdi dedim, tuş çıkarılabiliyorsa bakayım dedim çıkarılıyormuş aynen video da ki gibi yaptım ama tuş takılmıyor eğer takılabiliyorsa nasıl takabilirim?

Dosya Ekleri

• IMG_20220113_233830.jpg
    IMG_20220113_233830.jpg
    190,8 KB · Görüntüleme: 423
  • IMG_20220113_233827.jpg
    IMG_20220113_233827.jpg
    166,8 KB · Görüntüleme: 370
Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi model?

Ve onun dışında teknik servis ile konuşun size tuş göndersinler.
(Galiba soruyu tam anlamadım)
Tuş, tuş yuvasından çıkmış.

Galiba laptop tarafında klavye tamiri için bilgisayarın kasasını komple sökmek gerekiyordu galiba.

Kendisi kaşınmış yani. 😂

Parmağınızla bastırdınız mı ?
Evet.
Tuş, tuş yuvasından çıkmış.

Galiba laptop tarafında klavye tamiri için bilgisayarın kasasını komple sökmek gerekiyordu galiba.

Kendisi kaşınmış yani. 😂
Yok canım bir tuş için cidden kasa mı sökülüyor, takamaz mıyız?
Fikkat edin keyi ve LED'i kırmayın.

Zannedersem bir kırık yok inşallah ama tuş artık tamamen yerinden çıktı.
Hangi model?

Ve onun dışında teknik servis ile konuşun size tuş göndersinler.
(Galiba soruyu tam anlamadım)

Tulpar T7 24.1
Tuş elimde var zaten lâkin takılıyor mu takılıyorsa nasıl takacağımı bilmiyorum.
Elinizde patlamasın yollayın servise.

Tuş tamamen çıktı sanırım öyle yapacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videonun yorumlarında şöyle bir metin vardı. Tuşu komple çıkanlar için söylüyorum korkmayın biraz uğraştırıcı ama yine takarsınız. 2 parça olacak bunlardan bir tanesi biraz büyük. Büyük olanı en alta koyun. Küçük olanı, tuşun kendisine takılan yerler var ortaya takın. Daha sonra küçük olan parçanın diğer ucunu ilk başta koyduğumuz büyük parçanın bizden taraftaki ucunun altına koymaya çalışın. Çok sert zorlamayın takılması biraz uğraştırır ama takılır. Kırık falan değil rahat olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı