Monster laptoplara zam geldi

Bu kasım indirimleri son şans alacak olan varsa alarm kursun, Kasım ayı son şans gibi duruyor
v25.1 kullanıcısı olarak geçen hafta ciddi zam geleceğini hatta bu son ön siparişlerin son indirimli fiyatlar olacağını söylemiştim bazı konularda arkadaşlara ben kasım ayı başında bekliyordum zammı ama onu bile bekleyemediler çünkü faiz indirimi bu kadar ciddi beklenmiyordu sürpriz oldu ülkeye ve tüm sektörlere dolayısı ile sonuç ortada şimdi yabancı basını takip ederseniz bu seneki çip krizi ve arz talep dengesinde ki dengesizlik ve tedarik zincirindeki sorunlardan dolayı black friday abd de bile bu yıl yapılamayacağı yönünde haberler var dolayısı ile kasım indirimleri konusunda yanılabilir herkes bu sene indirim vs olacağını sanmıyorum olursa da bindirim+indirim olur kasım indirimleri şansı vs yok şuan ki projeksiyonda diye düşünüyorum. eski fiyattan alanlara hayırlı olsun almak isteyip alamayanlara da geçmiş olsun. 15k ya 11800h 130w rtx3060 sistem hayal artık arkadaşlar net olarak maalesef

v25.1 kullanıcısı olarak geçen hafta ciddi zam geleceğini hatta bu son ön siparişlerin son indirimli fiyatlar olacağını söylemiştim bazı konularda arkadaşlara ben kasım ayı başında bekliyordum zammı ama onu bile bekleyemediler çünkü faiz indirimi bu kadar ciddi beklenmiyordu sürpriz oldu ülkeye ve tüm sektörlere dolayısı ile sonuç ortada şimdi yabancı basını takip ederseniz bu seneki çip krizi ve arz talep dengesinde ki dengesizlik ve tedarik zincirindeki sorunlardan dolayı black friday abd de bile bu yıl yapılamayacağı yönünde haberler var dolayısı ile kasım indirimleri konusunda yanılabilir herkes bu sene indirim vs olacağını sanmıyorum olursa da bindirim+indirim olur kasım indirimleri şansı vs yok şuan ki projeksiyonda diye düşünüyorum. eski fiyattan alanlara hayırlı olsun almak isteyip alamayanlara da geçmiş olsun. 15k ya 11800h 130w rtx3060 sistem hayal artık arkadaşlar net olarak maalesef
Haklı olabilirsin kardeşim N11 de her sene kupon toplardım bu sene daha açmadı kupon toplamayı geçen sene 11 ekimde açmıştı 1 ay sürmüştü kupon toplama yanlış hatırlamıyorsam, ama şuan daha açmadı ben N11 den sipariş verdim geçen hafta monsterın kendi sayfası ile 900 tl fark vardı indirim yapmıştı o şekilde denk gelirse alan olabilir belki

v25.1.1 alacağım ama maddi nedenlerden dolayı ocak ayını bekliyorum ancak o zaman alacam ben kendimi zam gelebilir diye hazırlamıştım kötü oldu ama dolar bu kadar artmışken adamlara da kızamıyorum.

Geç bile kalmışlar. Belirli bir kesim var halktan, onlara her şey müstehak ama acısını biz çekiyoruz. Almayı planlayan arkadaşlara geçmiş olsun.

Bundan birkaç hafta önce Monster laptoplar piyasadan 2k ile 3k arasi ucuzdu.O zaman almak isteyenlere yok orasi boyle yok burasi böyle aman mosnter alinirmi diyenler.İyi zam geldi.iyimi oldu şimdi...

Bundan birkaç hafta önce Monster laptoplar piyasadan 2k ile 3k arasi ucuzdu.O zaman almak isteyenlere yok orasi boyle yok burasi böyle aman mosnter alinirmi diyenler.İyi zam geldi.iyimi oldu şimdi...
aynen öyle özellikle bu model özelinde 3 tane güncel rog g serisi laptop kullanmış birisi olarak bu model özelinde kesinlikle kaliteli alın dedim sürekli kaldı ki ilk monster cihazım ama millet eski abra serilerini okuyan duyan clevo makinalarına marka çöp alınmaz o para verilmez vs vs sallayan sallayana millette düşünecem çok konu var çok sorunlu diyen var diye almayan bir sürü tayfa var sonuç boşu boşuna alacak olan adamlarda niyeti olanlar 2500 tl zamdan nasibini aldı geçmiş olsun şimdi 13-14 k ya rtx3050 li laptop bakarlar almak için 11800h 130w MAX-P RTX3060 full alüminyum kasa steelseries klavye full intel bileşenki msı p76 birebir soğutma gen 4 ssd vs vs taş gibi makina 18k-22k aşağı hayal artık 15k ya alınmaz çöp diyenlere selam olsun....

Yeni konular

Geri
Yukarı