Monster laptopların uzun kullanım yorumları nasıldır?

dreamer12

Femtopat
Daha fazla  
Monster Tulpar T7 v17.1 kullanıyorum. Uzun süreli kullanıcıların yorumlarını merak ediyorum Monster hakkında. Eksileri ve artıları neler?

Ben donanım kısmında ısınma sorunu hariç bir sıkıntı çekmedim. Fanların çok sesli çalıştığını da inkar etmemek lazım. Fiyat olarak diğer markalardan daha iyi bir konumdaydı ben alırken. Sizin düşüncelerinin neler?

Monster Tulpar T7 v17.1 kullanıyorum. Uzun süreli kullanıcıların yorumlarını merak ediyorum Monster hakkında. Eksileri ve artıları neler?

Ben donanım kısmında ısınma sorunu hariç bir sıkıntı çekmedim. Fanların çok sesli çalıştığını da inkar etmemek lazım. Fiyat olarak diğer markalardan daha iyi bir konumdaydı ben alırken. Sizin düşüncelerinin neler?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fikir vermesi adına. Şahsen ben Laptopta donanım kadar yazılımı da önemli BIOS update alması driver güncellemesi alması.

RTX 3060 Ti'lı Monster alacağıma 3060'lı Lenovo gaming ideapad 3 cihazı tercih ederdim uzun vadede.

2 yıldır bizde duran V16 serisinden Clevo kasalı bir laptop var, 10200H 1650 Ti donanımlı, Clevo kasa olsa da herhangi bir sorun çıkarmadı, geçen aylara kadar. Sadece dükkanda kullanilan laptop kendi yerinde dururken kendi fanlarını yedi :) onun dışında aşırı bir sorun yaşatmadı fakat Clevo kasanın alınmaması gerektiğini her zaman savunurum, yeni Tongfang kasaları güzel Monster'in.

Geri
Yukarı