Monster laptopta ışık sızması

raweon07

Hectopat
1 ay önce aldığım Monster laptopumda ışık sızması sorunuyla karşılaşmıştım. Teknik servise gönderdim ve bunun normal olduğunu bir sorun olmadığını söyleyip geri gönderdiler. Bunu azaltmanın bir yolu yok mu ekran ayarlarıyla vs. oynayıp? He bir de sizce bu kadar ışık sızması normal mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20210908_200606.jpg
    IMG_20210908_200606.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 91
1 ay önce aldığım Monster laptopumda ışık sızması sorunuyla karşılaşmıştım. Teknik servise gönderdim ve bunun normal olduğunu bir sorun olmadığını söyleyip geri gönderdiler. Bunu azaltmanın bir yolu yok mu ekran ayarlarıyla vs. oynayıp? He bir de sizce bu kadar ışık sızması normal mi?

Hangi model?
Abra ise pek şaşırtmaz.

Hocam bana IPS Glow gibi geldi. Eğer değilse normal bir ışık sızması değil.
Üsttekiler dediğin gibi ama alt tarafta ışık sızmaları var.

Zamanla arta da bilir azala da bilir. Tek yapabileceğin şey ya hiçbir şey yokmuş gibi kullanmaya devam etmek ya da iade/değişim için diretmek ve yollar denemek. Teknik servisler her marka için ışık sızması %25'in üstünde olmadığı sürece genelde tamir işlemi yapmıyorlar haberin olsun.

100'deyken bu şekilde ama 70e falan çekince de pek bir şey değiştiğini söyleyemem.

Monster Tulpar T5 22.1

Monster Tulpar T5 22.1
Sizce düzeyi normal mi? Azaltmanın fiziki veya yazılımsal yolları var mı?

Birkaç kişi daha yaşamış, Monster'i biraz zorlarsaniz ürün değişimi yapacağını düşünüyorum, kendileri IPS panel de bu durumlarin normal olduğunu söylüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı