Çözüldü Monster laptopta nihai performans modu sıkıntı yaratır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nrok

Hectopat
Monster kullanıyorum. Soğutması iyi ama nihai performans daha fazla ısıtıyormuş. Sizce bu ısınmaya değecek bir FPS artışı gösteriyor mu? Yani 4-5 FPS için bilgisayarı yormak istemiyorum.

Çözüm
Monster kullanıyorum. Soğutması iyi ama nihai performans daha fazla ısıtıyormuş. Sizce bu ısınmaya değecek bir FPS artışı gösteriyor mu? Yani 4-5 FPS için bilgisayarı yormak istemiyorum.

Nihai performans ile Yüksek Performans arasında ben hiçbir artış göremedim. İkisi de aynı görevi görüyor. Bu nedenle Nihaiye aldığınızda hiçbir artış göstermez.

Monster hangi model kullanıyorsunuz?

Nihai performans ile Yüksek Performans arasında ben hiçbir artış göremedim. İkisi de aynı görevi görüyor. Bu nedenle Nihaiye aldığınızda hiçbir artış göstermez.

Monster hangi model kullanıyorsunuz?

Çözüm
Nihai performans ile yüksek performans modu aynı şey neredeyse. Aralarında fark yok. Havalı dursun diye nihai yapmışlar gibi ismini. Eğer güç tasarrufu modundan nihai performansa geçerseniz FPS'iniz yüksek derecede artar. Ama yüksek performanstan geçerseniz hayatınızda hiçbir değişiklik olmaz.

Abra A5 v16.5.2 kullanıyorum. Ekstra 16 GB RAM'i var.

NVIDIA Denetim Masası ayarlarını yapmadıysanız aşağıda ki ayarları öneririm. Azda olsa performansınızı yükseltir.

1656500281952.png

1656500293484.png

Yeni konular

Geri
Yukarı