Monster markasından memnun olan var mı?

yucewalden

Hectopat
Makaleler
1
Bu konuyu gerçekten çok merak ediyorum. Birçok insan bu markadan muzdarip. Şikayet vara girdiğimde bile en az Abra serisi ile ilgili 16 sayfa şikayet gördüm. Siz bu markadan memnun musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Abra serisi kalitesiz olduğu belli örneğin bazı Tulpar'ların kasası da Abra örneğin 22.1 ve 19.7 kaliteli kasalar kronik sorunlu neredeyse yok.
Ağabeyim Monster Abra A5 v10.2.2 kullanıyor, şu ana kadar büyük bir problem ile karşı karşıya kalmadı.

Kendiniz kullanıyorsunuz ve öneriyorsunuz sizin gibi insanlara sinir oluyorum (!)

Abra serisi kalitesiz olduğu belli örneğin bazı Tulpar'ların kasası da Abra örneğin 22.1 ve 19.7 kaliteli kasalar kronik sorunlu neredeyse yok.

Kendiniz kullanıyorsunuz ve öneriyorsunuz sizin gibi insanlara sinir oluyorum (!)
'Büyük bir problemle karşı karşıya kalmadı'
Herhangi bir 'öneri' yok bu yanıtta hocam sakin olun 😄

Bu konuyu gerçekten çok merak ediyorum. Birçok insan bu markadan muzdarip. Şikayet vara girdiğimde bile en az Abra serisi ile ilgili 16 sayfa şikayet gördüm. Siz bu markadan memnun musunuz?
Abra v16.6 kullanıyorum. Herhangi bir problem yaşamadım ama aynı özelliklere sahip başka markalar varsa diğer markaları tercih edebilirsiniz eğer yoksa alınabilir. Malzeme kalitesi olarak sevemedim.

Hocam sonunda "(!)" kullandım yani ironi.
İnan çok uykuluyum bitime projemden ötürü. Kusura bakma. Zira bir MSI kullanıcıs olarak şu Msi Monster fanlarını ya da gömenlerini bir türlü anlayamıyorum. Her iki tür de para kazanırcasına bu işi yapıyor :D Bundan ötürü akıl tutulması yaşadım kusura bakmayın iyi geceler.

Geri
Yukarı