Monster mı Lenovo mu?

10300H bu o da mı ısınıyor?
Evet hocam, Jarrod incelemişti 10300H olanı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Isınmayan laptop yok gibi bir şey.
Bu throttle yapıyor, alınmamalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Evet hocam, jarrod incelemişti 10300H olanı.

Bu throttle yapıyor, alınmamalı.

Throttle yaptığını bilmiyordum ASUS TUF'larda ısınıyor ama throttle yapmıyor.

Hocam Monster alırsanız malzeme kalitesinden düşersiniz ileride bir gün bilgiayarı aç kapa yaparken bir parça çıkabilir.

Ya arkadaşlar abartmayın gözünüzü seviyim eline Monster almayan bile kötüler olmuş. Ben 2 yıldır Monster kullanıyorum ne ısındığını gördüm ne de elimde kaldığını.
İllaki sorunlu modelleri vardır ben kendi laptopuma göre yorumladım aradaki farkı karıştırmayın.

Ya arkadaşlar abartmayın gözünüzü seviyim eline Monster almayan bile kötüler olmuş. Ben 2 yıldır Monster kullanıyorum ne ısındığını gördüm ne de elimde kaldığını.
İllaki sorunlu modelleri vardır ben kendi laptopuma göre yorumladım aradaki farkı karıştırmayın.
Sende sorun çıkmadı diye kötü olduğu gerçeğini değiştirmiyor yalnız. Laptopun modeli ne? Tulpar ise kısmen doğru dediklerin ama Abra kötü.

Sende sorun çıkmadı diye kötü olduğu gerçeğini değiştirmiyor yalnız. Laptopun modeli ne? Tulpar ise kısmen doğru dediklerin ama Abra kötü.

Abra A5 13.4 zamanının F/P ürünüydü.Bende çıkmaması kimsede çıkmıycağı manasına tabii ki gelmez ama kullanmayanlar sağdan soldan duyduklarını bana anlatmasınlar 😊

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı