Monster mı MSI mı ?

Monster fanı değilim diğer cevaplarımdada MSI savunmuşluğum çoktur. Fakat işlemci farkı da var. Sadece oyun oynanmayacaksa bu etkende göz önünde bulundurulmalı bence.

30 - 50tl gibi bi fiyata w8.1 orjinal kurdurabilirsin. Lisans satın alayım diyorsan 200 tl gibi birsey sanirim :D. SSDyi vatanbilgisayardan v.s arastir. Monster iyidir bende tulpar t7 2.3.1 alacagim hayirli olsun simdiden.

Formattan sonra driverları unutma. Monsterın sitesinde mevcut driverlar.

Vatanda bi SSD görmüştüm. 250 TL civarı birşeydi. 120 gb 500mb civari yazma ve okuma hizi vardi. Arastirirsan bulabilirsin onu alacagim ben de. Windowsu oraya atarsan bilgisayar uçacaktır. Birde yukleme yukleme ekranini hizli gecmesi avantaj olan oyunlarida atabilirsin. Ben lolu atmayi dusunuyorum :D

Son düzenleme:
Yeni bir oyun notebook'u alacağım ama hangisi konusunda kararsız kaldım. Monster'ın ekran kartı çok sağlam geldi. 2500-2600 civarında bütçem var. Sizce monster mı almalıyım? Msi gibi bir marka mı?
Performans adamıyım diyorsan kesinlikle monster ama tasarim görünüş senin için önemliyse msi senin kararın :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı